golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Kalendář turnajů
Kontakty

Výsledky družstev U14, U16 a U18

MČR družstev mládeže U14 (Memoriál Hanuše Goldscheidera) - Čeladná - 20. - 22. 8. 2019

Na hřišti Old Course na Čeladné odehrály ve dnech 20. - 22. 8. své mistrovství nejmladší nládežnická družstva v rámci Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let - Memoriál H. Goldscheidera. Turnaj se hrál na rány a každý den se počítaly nejlepší 3 výsledky ze 4.
Naše družstvo si vedlo od prvního kola velmi dobře a bojovalo s vedoucím Beskydským GK (Ropice) o titul. Každý den byly výsledky velmi těsné a nakonec rozhodoval doslova poslední put na poslední jamce. Ten se bohužel Petrovi Pololáníkovi proměnit nepodařilo a naši mladí reprezentanti tak obsadili krásné druhé místo o jedinou ránu za Beskydským GK.
Družstvo startovalo ve složení: Adam Benčík, Sofie Hlinomazová, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Ondřej Šustek; kapitánem byl Petr Moučka.

MČR družstev chlapců a dívek do 18 let - Čeladná - 20. - 22. 8. 2019

Na stejném hřišti Old Course na Čeladné a ve stejném termínu 20. - 22. 8. se hrálo i Mistrovství ĆR věkové kategorie do 18 let - družstva chlapců a dívek. Oba turnaje se hrály formou jamkové hry systémem play-off, kdy do pavouka mistrovství byly družstva nasazena podle výsledků regionálních kvalifikací.
Dívky postoupily bez boje do semifinále, neboť pražskému Erpetu se nepodařilo družstvo pro finálový turnaj postavit. V něm si dívky hladce poradily s družstvem GC Austerlitz 4:1 a čekalo je náročné finále s Beskydským GK z Ropice. Stejně jako v případě našich mladších reprezentantů však byly dívky ze severu Moravy nad jejich síly a naše děvčata prohrála 1:4 na zápasy. Přesto je 2. místo skvělým výsledkem a vyrovnáním nejlepšího umístění z roku 2014.
Družstvo startovalo ve složení: Ester Otiepková, Magdalena Petrlová, Mariana Poláková, Karolína Stará, Tereza Zavřelová; kapitánkou byla Lucie Hinnerová.

Konečné výsledky mistrovství

Chlapci své čtvrtfinále odehráli proti Loreta GK Pyšely a zvítězili v poměru 3,5:1,5. V semifinále naši hoši vyzvaly družstvo z Mariánských Lázní, které po boji udolali 3:2. Finálovým soupeřem nám byl favorizovaný klub z pražských Hodkoviček. Ani v tomto finále se nepodařilo našim reprezentantům dosáhnout na titul a po shodném výsledku jako dívky (prohra 1:4) skončili na stříbrném stupni.
Družstvo startovalo ve složení: Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Pololáník, Jan Staněk, Jan Šustek, Kryštof Jan Veselý; kapitánem byl Milan Mojžíš.

Čtvrtek 22. srpna byl tedy pro náš klub stříbrným a potvrdil dominantní postavení mezi kluby, pracujícími s mládeží. Nejen, že se podařilo všem našim klubům postoupit z regionálních kvalifikací do finále, ale v něm jsme ve všech kategoriích obsadili místa na stupních vítězů!
Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům za velmi dobrý přístup k reprezentaci klubu a gratulujeme k dosaženým výsledkům, které patří v historii klubu k těm nejlepším!

MČR družstev mládeže U16 (Pohár klubů) - Beřovice - 13. - 16. 8. 2019

Ve středočeských Beřovicích proběhlo ve dnech 13. - 16. 8. Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů. Naše družstvo skončilo v úvodní jednokolové kvalifikaci na 8. místě a postoupilo tak do play-off o titul, hraného již na jamky.
Ve čtvrtfinále si naši mladí reprezentanti vyšlápli na vítěze kvalifikace - družstvo Greensgate GC z Dýšiny a po vítězství v obou dopoledních foursomech přetlačili svého soupeře i v odpoledních singlech a zvítězili 5:2 na zápasy. V semifinále se našim hráčům již tolik nedařilo a podlehli Golf & Country Clubu Svobodné Hamry 2:5. V závěrečném souboji o 3. místo zdolalo naše družstvo GC Kunětická Hora 4,5:2,5 a odváží si z Poháru klubů bronzové medaile!

Družstvo startovalo ve složení: Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková, Tereza Zavřelová, Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Kapitánem družstva byl Petr Moučka.

Celkové výsledky Mistrovství

Výsledky jednotlivých utkání

Chlapci zleva: Filip Jakubčík, Jan Šustek, Adam Bruzl, Kryštof Jan Veselý, kapitán Petr Moučka; dívky zleva: Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková, Tereza Zavřelová

Společná regionální kvalifikace MČR družstev mládeže U14 (Memoriál H. Goldscheidera) - Lázně Bohdaneč - úterý 23. července 2019

Ve východočeských Lázních Bohdaneč proběhlo kvalifikační kolo nejmladších reprezentačních družstev v rámci soutěží ČGF. Kvalifikace byla společná pro regiony Východ A a Východ B. Naše družstvo si vedlo výborně a po velmi dobrých výkonech všech hráčů kvalifikaci ovládlo a postoupilo tak do finálového turnaje MČR z 1. místa. Kapitánem družstva je Petr Moučka.
Kvalifikace se zúčastnilo celkem 30 družstev.
Finálový turnaj se hraje ve dnech 20. - 22. 8. 2019 na Čeladné.