GOLF CLUB BRNO - GCB je občanské sdružení

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Členství
Výhody pro členy
Časopis Kaskáďan
Kalendář turnajů

GOLF CLUB BRNO

GOLF CLUB BRNO (dále jen GCB) je občanské sdružení, které bylo založeno v roce 1993 pod názvem PAR Golf Club Brno. V roce 2004 byla schválena změna názvu tohoto sdružení na GOLF CLUB BRNO JINAČOVICE. Na Valné hromadě dne 15.2.2006 byl schválen nový název klubu: GOLF CLUB BRNO.

Cílem činnosti GCB je vytváření podmínek k aktivnímu provozování golfové hry, především se zaměřením na:

• rozvoj a propagaci golfového sportu jako prostředku aktivního odpočinku
  • vytváření a zajišťování sportovní, společenské a klubové činnosti pro své členy
  • podpora mládeže a její hry – provozování TCM

GCB bude tyto cíle rozvíjet za podpory svých členů a akciové společnosti GOLF BRNO a.s. GCB bude rozvíjet spolupráci s dalšími subjekty působícími v ČR i v zahraničí.