menu

GOLF CLUB BRNO - GCB je občanské sdružení

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Výhody pro členy
Kalendář turnajů
Kontakty

Výsledky mužů a žen Extraliga

Extraliga družstev mužů a žen

První extraligový víkend se odehrál 8. - 9. června na hřišti v Sokolově (1. a 2. kolo extraligy).

Naši hráči zvládli vstup do letošního ročníku extraligy velmi dobře, což platí především u mužů, kde na západ Čech vyrazil značně omlazený tým ve složení: David Jízdný - hrající kapitán, Richard Polan, Zdeněk René Polišenský, Jan Staněk, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Nejlepšího výsledku dosáhl v sobotu Honza Staněk - 77 ran, v neděli David Jízdný 74 ran. Po prvních dvou kolech patří našim mužům 8. místo.

Ženy, vedené kapitánem Václavem Starým, hrály ve složení: Kristýna Abrahamová, Magdalena Červinková, Eliška Mechlová, Magdalena Petrlová a Karolína Stará. V sobotním větrném počasí se blýskla Eliška Mechlová 71 údery, v neděli dokázala Karolína Stará zahrát "kolo ligového víkendu" - 69 ran. Tyto i výkony ostatních děvčat stačí zatím na 3. místo po úvodním ligovém víkendu.

Kompletní výsledky najdete zde...

Na přelomu prázdnin - 27. - 28. července se na hřišti Golf Resortu Telč hrály další 2 kola základní části extraligy (3. a 4. kolo).

Obě naše družstva vstupovala do bojů s jasným cílem - upevnit si postavení mezi nejlepšími 8 celky, které budou bojovat v play-off o titul. Muži svůj úkol splnili, když se posunuli na průběžné 7. místo. Tým hrál ve složení: Stanislav Nestrašil ml., Ríchard Polan, Zdeněk René Polišenský, Jan Staněk, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Nejlepší výsledek zahrál Ríša Polan druhý den - 75 ran. 

Ženy, které byly po prvním dvoukole na velmi dobrém 3. místě, svoji pozici ještě o stupínek vylepšily. V Telči se představily Kristýna Abrahamová, Sofie Hlinomazová, Magdalena Petrlová a Karolína Stará, která přinesla po oba dny velmi dobré výsledky - 72, resp. 73 ran.

Kapitánem obou družstev byl Ondřej Symerský.

Kompletní výsledky najdete zde...