menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Kalendář turnajů
Kontakty

Výsledky mužů a žen Extraliga

Extraliga družstev mužů a žen

První extraligový víkend se odehrál 8. - 9. června na hřišti v Sokolově (1. a 2. kolo extraligy).

Naši hráči zvládli vstup do letošního ročníku extraligy velmi dobře, což platí především u mužů, kde na západ Čech vyrazil značně omlazený tým ve složení: David Jízdný - hrající kapitán, Richard Polan, Zdeněk René Polišenský, Jan Staněk, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Nejlepšího výsledku dosáhl v sobotu Honza Staněk - 77 ran, v neděli David Jízdný 74 ran. Po prvních dvou kolech patří našim mužům 8. místo.

Ženy, vedené kapitánem Václavem Starým, hrály ve složení: Kristýna Abrahamová, Magdalena Červinková, Eliška Mechlová, Magdalena Petrlová a Karolína Stará. V sobotním větrném počasí se blýskla Eliška Mechlová 71 údery, v neděli dokázala Karolína Stará zahrát "kolo ligového víkendu" - 69 ran. Tyto i výkony ostatních děvčat stačí zatím na 3. místo po úvodním ligovém víkendu.

Kompletní výsledky najdete zde...

Na přelomu prázdnin - 27. - 28. července se na hřišti Golf Resortu Telč hrály další 2 kola základní části extraligy (3. a 4. kolo).

Obě naše družstva vstupovala do bojů s jasným cílem - upevnit si postavení mezi nejlepšími 8 celky, které budou bojovat v play-off o titul. Muži svůj úkol splnili, když se posunuli na průběžné 7. místo. Tým hrál ve složení: Stanislav Nestrašil ml., Ríchard Polan, Zdeněk René Polišenský, Jan Staněk, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Nejlepší výsledek zahrál Ríša Polan druhý den - 75 ran. 

Ženy, které byly po prvním dvoukole na velmi dobrém 3. místě, svoji pozici ještě o stupínek vylepšily. V Telči se představily Kristýna Abrahamová, Sofie Hlinomazová, Magdalena Petrlová a Karolína Stará, která přinesla po oba dny velmi dobré výsledky - 72, resp. 73 ran.

Kapitánem obou družstev byl Ondřej Symerský.

Kompletní výsledky najdete zde...