menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Výsledky družstev U14, U16 a U18

Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let

Další medailový výsledek přivezli naši reprezentanti do 18 let, když o víkendu 23. - 25. září obsadili na hřišti v Bitozevsi 3. místo v Mistrovství ČR družstev chlapců. Ve čtvrtfinále hoši vyřadili GC Black Bridge 4:1 na zápasy, v semifinále však podlehli těsně Beskydskému GK 2:3. V boji o bronz pak přehráli GC Kunětická Hora 4:1.
Družstvo odehrálo turnaj ve složení Adam Benčík, Bence Bertényi, Tomáš Fašina, Tobias Munk a Michal Talanda. Kapitánem úspěšného týmu byl Milan Mojžíš.

 

Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let

Dalšího skvělého výsledku dosáhly naše hráčky do 18 let, které o víkendu 2. - 4. září získaly na bechyňském hřišti titul v Mistrovství ČR družstev dívek. Turnajem prošly bez sebemenšího zaváhání a postupně vyřadily ve čtvrtfinále GC Black Bridge 4:1 na zápasy, v semifinále GC Mstětice 4,5:0,5 a ve finále Beskydský GK 4:1.
Družstvo odehrálo turnaj ve složení Barbora Bujáková, Sofie Hlinomazová, Tereza Schwarzová a Tereza Zavřelová. Kapitánkou úspěšného týmu byla Lucie Hinnerová.

 

Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 14 let - Memoriál Hanuše Goldscheidera

Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let se hrálo 2. - 4. září na rožnovském hřišti Valašského GK. Naši mladí hráči ve čtvrtfinále porazili hráče z GC Mstětice poměrem 3:2 na zápasy. V semifinále však již po boji podlehli dalšímu pražskému klubu z Hodkoviček stejným poměrem 3:2. V boji o bronzové medaile pak nestačili na hráče z GC Austerlitz (4:1) a z turnaje si tak odvezli nepopulární "bramborové" medaile.
Družstvo pod vedením kapitána Lukáše Pavelky hrálo ve složení Daniel Běhal, Julie Oplatková, Barbora Vinklerová a Alex Zavřel, náhradníkem byl Pavel Vinkler.

Mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů

Ve dnech 11. - 14. srpna se na telčském hřišti odehrálo první letošní Místrovství ČR družstev mládeže - Pohár klubů pro smíšená družstva do 16 let.
Ve čtvrteční kvalifikaci na rány skončili naši hráči na 2. místě, 6 ran za GC Mstětice. Následovalo jamkové play-off, ve kterém naši hráči vyřadili ve čtvrtfinále GC Black Bridge poměrem 5:2 na zápasy, v semifinále zdolali regionálního rivala GC Austerlitz 4,5:2,5, v nedělním finále po velké bitvě udolali GC Mstětice 4:3 a mohli tak slavit historicky první titul v soutěžích družstev mládeže ČGF.
Velká gratulace a obdiv za předvedený výkon patří hráčům - Tomáši Fašinovi, Tobiasi Munkovi, Julii Oplatkové, Davidovi Pavelkovi, Ondřeji Šustkovi a Anně Zapletalové a samozřejmě také kapitánovi Lukáši Pavelkovi spolu s kapitánem reprezentace Milanem Mojžíšem, kteří družstvo na turnaji doprovázeli.

Regionální kvalifikace družstev mládeže do 14, 16 a 18 let

V úterý 19. 7. se odehrály kvalifikace družstev mládeže ČGF do 14 a do 18 let za účasti našich týmů. Jak smíšené družstvo do 14 let v Olomouci, tak i družstva chlapců a dívek do 18 let na Kunětické Hoře zvládly úlohu favoritů a postoupily shodně z druhých míst do finálových turnajů Mistrovství ČR. 
Poslední kvalifikací byla regionální kvalifikace smíšených družstev do 16 let ve Slavkově v úterý 26. 7. I přes deštivé počasí prokázali naši hráči vynikající formu, s přehledem zvítězili a postoupili do finálového turnaje v Telči (11. - 14. 8.).
Gratulujeme všem družstvům k postupu a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu!

 

>>>>> 2021 <<<<<

Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a 18 let - dvakrát 2. místo

První říjnový víkend (1.-3.10.) byl ve znamení finálových turnajů Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a do 18 let. Ve všech soutěžích jsme měli zástupce.
Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let, které se hrálo na Svratce, obsadilo naše družstvo 4. místo. Ve čtvrtfinále si naši mladí hráči poradili snadno s GC Hostivař 4:1 na zápasy. Po semifinálové prohře až v play-off s GC Austerlitz prohrál náš tým v boji o bronz se silným Albatross GC poměrem 4:1.
Družstvo U14 startovalo ve složení: Tomáš Fašina, Tereza Fialová, Julie Oplatková, Ester Otiepková, Ondřej Šustek; kapitán Petr Šustek.
 
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let (hřiště Kotlina Terezín) naši hráči postupně vyřadili GC Black Bridge (3,5:1,5) a Beskydský GK (3:2). Ve finále narazili také na Albatross GC a stejně jako hráči U14 mu podlehli 4:1 a skončili tak na pěkném 2. místě.
Složení družstva U18 Chlapci: Adam Benčík, Bence Bertényi, Bence Kötel, Václav Starý, Jan Šustek; kapitán Milan Mojžíš.
  
Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let (hřiště Praha Motol) obsadily naše hráčky také 2. místo. Po vyřazení Prague City GC (4:1) a Beskydského GK (4:1) nestačily až ve finále na družstvo GC Olomouc, kterému podlehly až na první jamce play-off...
Složení družstva U18 Dívky: Barbora Bujáková, Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková, Tereza Zavřelová, Anna Zapletalová; kapitánka Lucie Hinnerová.
  

Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo

Naši mladí reprezentanti do 16 let obhájili loňské 4. místo v Poháru klubů. Mistrovství se hrálo na novém hřišti v Dolní Dobrouči ve dnech 12.-15.8.2021.
Po úvodní jednokolové kvalifikaci na rány skončilo družstvo na 3. místě a ve čtvrtfinále jamkové hry o titul je tak čekal tým z pražských Hodkoviček. S těmi si naši hráči poradili poměrem 4,5 : 2,5. V semifinále se naše družstvo střetlo s GC Mstětice, kterému podlehlo až na 2. jamce play-off, když po čtyřhrách a dvouhrách byl stav nerozhodný 3,5 : 3,5. V boji o bronzové medaile čekal naše hráče silný tým z Beskydského GK, který potvrdil roli favorita a vyhrál 5 : 2.
Družstvo hrálo ve složení - Tomáš Fašina, Sofie Hlinomazová, Ester Otiepková, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Anna Zapletalová, kapitánem byl Milan Mojžíš.


Regionální kvalifikace Východ B - smíšená družstva do 16 let (Ropice) - 27.7.2021

Naše smíšené družstvo do 16 let ovládlo regionální kvalifikace vítězstvím na ropickém hřišti o 13 ran před GC Austerlitz.
Složení družstva - T. Fašina, S. Hlinomazová, E. Oitepková, P. Pololáník, T. Sobotka a O. Šustek (kapitán M. Mojžíš).

Společné regionální kvalifikace Východ - smíšená družstva do 14 let (Kunětická Hora) a družstva chlapců a dívek do 18 let (Olomouc) - 20.7.2021

Smíšené družstvo do 14 let hrálo na Kunětické Hoře a v konkurenci 27 družstvev z regionu Východ ČR zvítězilo o 7 ran před Golf Clubem Svratka 1932.
Družstvo hrálo pod vedením kapitána P. Šustka ve složení T. Fašina, T. Fialová, E. Otiepková a O. Šustek.
Na turnaji startoval i B-tým, který v sestavě D. Běhal, J. Juráček, J. Oplatková a A. Zavřel obsadil 10. místo.

Družstvo dívek a chlapců do 18 let startovalo v Olomouci. Obě družstva svoje kvalifikace rovněž ovládla a s přehledem postoupila do finálových turnajů.
Dívky hrály ve složení M. Poláková, B. Bujáková, T. Zavřelová a S. Hlinomazová, kapitánkou byla L. Hinnerová.
Chlapci, vedení kapitánem S. Nestrašilem, nastoupili v sestavě B. Bertényi, B. Kötel, J. Šustek a F. Jakubčík, který se na úplný závěr turnaje postaral o nový rekord olomouckého hřiště - 65 ran!

A a B družstvo U14 na Kunětické Hoře

 

>>>>> 2020 <<<<<

Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 let a do 18 let

Na Mistrovství ČR družstev mládeže, které se hrálo 18. - 20. srpna v Beřovicích, získali naši reprezentanti dvě bronzové medaile - obě starší družstva - družstvo chlapců do 18 let a družstvo dívek do 18 let.
Smíšené družstvo do 14 let skončilo na 7. místě.

Družstva do 18 let hrála jamkové play-off, do kterého se nominovalo 8 nejlepších družstev z regionálních kvalifikací.
Chlapci si ve čtvrtfinále hravě poradili s GC Pyšely (4:1), v semifinále však nestačili na pozdějšího vítěze z Hodkoviček, kterému těsně podlehli 3:2. V boji o bronz zdolali silný plzeňský Greensgate 4:1. Zvítězili chlapci z GC Hodkovičky.
Za tým nastoupili Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Pololáník a Jan Šustek, kapitánem byl Milan Mojžíš.
Dívky ve čtvrtfinále přehrály sokyně z Karlových Varů (4:1), avšak v semifinále podlehly zbraslavskému Prague City GC 3,5:1,5. O 3. místo se střetly s regionálními rivalkami z GC Austerlitz, které porazily jasně 4:1. Vítězství putuje na sever Moravy do Beskydského GK.
Družstvo hrálo ve složení Barbora Bujáková, Monika Haufová, Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková a Tereza Zavřelová, kapitánkou byla Lucie Hinnerová.
Družstva do 14 let hrála tříkolový turnaj na rány. Naši mladí hráči drželi po prvním i druhém kole šesté místo s nevelkou ztrátou na soupeře, ale nejhorší poslední kolo je posunulo na konečnou 7. pozici, což je po loňském boji o zlato jistě zklamáním. Z vítězství se radovali mladí hráči z GC Hodkovičky.
Složení družstva - Daniel Běhal, Tomáš Fašina, Ester Otiepková, Ondřej Šustek, Anna Zapletalová, kapitánem byl Petr Moučka.

Pavouk Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let
Pavouk Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let
Konečné výsledky Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let - Memoriál Hanuše Goldscheidera

Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – Pohár klubů

Ve dnech 11.-14.8. se v západočeském Sokolově konalo první letošní mistrovství ČR družstev mládeže. Hráli smíšená družstva do 16 let a naši hráči obhajovali loňské 3. místo.

Po úterní jednokolové kvalifikaci na rány skončilo naše družstvo na 3. místě za týmy GC Albatross a Beskydský GK. Velmi dobré výsledky přinesly Barbora Bujáková (72) a Tereza Zavřelová (73).
Ve středečním čtvrtfinále jamkového play-off bylo naším soupeřem družstvo GC Olomouc. Po dopoledních foursomech byl ještě stav vyrovnaný, avšak v odpoledních singlech už měli navrch naši a vyhráli 4,5 : 2,5.
Čtvrtek a semifinále proti favorizovanému Beskydskému GK. Již po dopoledních čtyřhrách naši hráči prohrávali a nedařilo se ani v odpoledních dvouhrách - výsledkem byla prohra 1,5 : 5,5.
Do pátečního boje o 3. místo proti GC Hodkovičky nastoupili naši hráči s odhodláním získat bronzovou medaili a obhájit tak loňské umístění na stupních vítězů. Dopolední foursomy naznačily, že to bude vyrovnané utkání, což se potvrdilo i v odpoledních singlech. Bohužel však se smutným koncem pro naše reprezentanty - těsná prohra 3 : 4 a konečné 4. místo.
Celkovými vítězi se stali hráči z Ropice, kteří ve finále přehráli Albatross 5 : 2.

Za družstvo nastoupili Barbora Bujáková, Tomáš Fašina, Sofie Hlinomazová, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Ondřej Šustek, Anna Zapletalová a Tereza Zavřelová. Kapitánem byl Milan Mojžíš.

Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD B

V úterý 28.7. se na hřišti v Kravařích u Opavy hrála regionální kvalifikace Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let. Naše družstvo, stejně jako před týdnem družstva U14 a U18, uspělo a slaví postup z druhého místa za vítězným Beskydským GK. Družstvo nastoupilo ve složení Adam Benčík, Barbora Bujáková, Sofie Hlinomazová, Petr Pololáník, Anna Zapletalová a Tereza Zavřelová, kapitánem týmu byl Milan Mojžíš. Startovalo celkem 14 týmů z regionu Východ B (Morava).
Finálový turnaj hostí ve dnech 11.-14.8. západočeský Sokolov.

 

Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let - chlapci – VÝCHOD

Regionální kvalifikační turnaj Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let se hrál na Kunětické Hoře (rovněž 21.7.). Hoši skončili v kvalifikaci na 2. místě (224 ran), pouhé 2 rány za vítězným Beskydským GK. Pod vedením kapitána Milana Mojžíše hráli Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Pololáník a Jan Šustek.
Finálový turnaj se hraje 18.-20.8. ve středočeských Beřovicích.

  

Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let - dívky – VÝCHOD

Regionální kvalifikační turnaj Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let se hrál na hřišti v Lázních Bohdaneč také v úterý 21.7. Naše dívky obsadily v kvalifikaci 2. místo (221 ran), 6 ran za vítězným Beskydským GK. Za družstvo nastoupily Barbora Bujáková, Monika Haufová, Sofie Hlinomazová a Tereza Zavřelová. Kapitánkou byla Lucie Hinnerová.
Finálový turnaj se hraje 18.-20.8. ve středočeských Beřovicích.

Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD

V úterý 21.7. se odehrála na hřišti GC Olomouc regionální kvalifikace Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 14 let. Na turnaji startovala 2 naše družstva. A-tým ve složení Adam Benčík, Ester Otiepková, Ondřej Šustek a Anička Zapletalová zvítězil celkový součtem 232 ran. B-tým - Jan Juráček, Matyáš Laimar, Eda Moučka, Julie Oplatková - skončil na 12. místě. Startovalo 26 družstev z regionů ČGF Východ a Severovýchod. Kapitány týmů byli Petr Moučka a Martin Laimar.
Finálový turnaj se hraje 18.-20.8. ve středočeských Beřovicích.

 

>>>>>  2019  <<<<<

O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY

V sobotu 12.10.2019 se na Kaskádě odehrál poslední letošní turnaj v rámci mládežnických soutěží na Moravě - již 13. ročník soutěže moravských TCM - O putovní pohár Moravy. Naši mladí hráči potvrdili roli favorita na domácím hřišti a s přehledem zvítězili, když v součtu 7 nejlepších výsledků 8 hráčů donesli celkově 571 ran. Na druhém místě skončili hráči z Beskydského GK (589 ran) a třetí místo si odvezl GC Austerlitz (také 589 ran). Turnaje se zúčastnilo 10 družstev.
Družstvo startovalo ve složení: David Krejčí, Ester Otiepková, Adam Benčík, Petr Pololáník, Sofie Hlinomazová, Tereza Zavřelová, Magdalena Petrlová a Jan Pololáník.
Všem hráčům děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu a gratulujeme ke skvělému výsledku!

Konečné pořadí družstev najdete zde...

Výsledky jednotlivců najdete zde...

 

MČR družstev mládeže U14 (Memoriál Hanuše Goldscheidera) - Čeladná - 20. - 22. 8. 2019

Na hřišti Old Course na Čeladné odehrály ve dnech 20. - 22. 8. své mistrovství nejmladší nládežnická družstva v rámci Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let - Memoriál H. Goldscheidera. Turnaj se hrál na rány a každý den se počítaly nejlepší 3 výsledky ze 4.
Naše družstvo si vedlo od prvního kola velmi dobře a bojovalo s vedoucím Beskydským GK (Ropice) o titul. Každý den byly výsledky velmi těsné a nakonec rozhodoval doslova poslední put na poslední jamce. Ten se bohužel Petrovi Pololáníkovi proměnit nepodařilo a naši mladí reprezentanti tak obsadili krásné druhé místo o jedinou ránu za Beskydským GK.
Družstvo startovalo ve složení: Adam Benčík, Sofie Hlinomazová, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Ondřej Šustek; kapitánem byl Petr Moučka.

 

MČR družstev chlapců a dívek do 18 let - Čeladná - 20. - 22. 8. 2019

Na stejném hřišti Old Course na Čeladné a ve stejném termínu 20. - 22. 8. se hrálo i Mistrovství ĆR věkové kategorie do 18 let - družstva chlapců a dívek. Oba turnaje se hrály formou jamkové hry systémem play-off, kdy do pavouka mistrovství byly družstva nasazena podle výsledků regionálních kvalifikací.
Dívky postoupily bez boje do semifinále, neboť pražskému Erpetu se nepodařilo družstvo pro finálový turnaj postavit. V něm si dívky hladce poradily s družstvem GC Austerlitz 4:1 a čekalo je náročné finále s Beskydským GK z Ropice. Stejně jako v případě našich mladších reprezentantů však byly dívky ze severu Moravy nad jejich síly a naše děvčata prohrála 1:4 na zápasy. Přesto je 2. místo skvělým výsledkem a vyrovnáním nejlepšího umístění z roku 2014.
Družstvo startovalo ve složení: Ester Otiepková, Magdalena Petrlová, Mariana Poláková, Karolína Stará, Tereza Zavřelová; kapitánkou byla Lucie Hinnerová.

Konečné výsledky mistrovství

  

Chlapci své čtvrtfinále odehráli proti Loreta GK Pyšely a zvítězili v poměru 3,5:1,5. V semifinále naši hoši vyzvaly družstvo z Mariánských Lázní, které po boji udolali 3:2. Finálovým soupeřem nám byl favorizovaný klub z pražských Hodkoviček. Ani v tomto finále se nepodařilo našim reprezentantům dosáhnout na titul a po shodném výsledku jako dívky (prohra 1:4) skončili na stříbrném stupni.
Družstvo startovalo ve složení: Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Pololáník, Jan Staněk, Jan Šustek, Kryštof Jan Veselý; kapitánem byl Milan Mojžíš.

Konečné výsledky mistrovství

  

Čtvrtek 22. srpna byl tedy pro náš klub stříbrným a potvrdil dominantní postavení mezi kluby, pracujícími s mládeží. Nejen, že se podařilo všem našim klubům postoupit z regionálních kvalifikací do finále, ale v něm jsme ve všech kategoriích obsadili místa na stupních vítězů!
Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům za velmi dobrý přístup k reprezentaci klubu a gratulujeme k dosaženým výsledkům, které patří v historii klubu k těm nejlepším!

 

MČR družstev mládeže U16 (Pohár klubů) - Beřovice - 13. - 16. 8. 2019

Ve středočeských Beřovicích proběhlo ve dnech 13. - 16. 8. Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů. Naše družstvo skončilo v úvodní jednokolové kvalifikaci na 8. místě a postoupilo tak do play-off o titul, hraného již na jamky.
Ve čtvrtfinále si naši mladí reprezentanti vyšlápli na vítěze kvalifikace - družstvo Greensgate GC z Dýšiny a po vítězství v obou dopoledních foursomech přetlačili svého soupeře i v odpoledních singlech a zvítězili 5:2 na zápasy. V semifinále se našim hráčům již tolik nedařilo a podlehli Golf & Country Clubu Svobodné Hamry 2:5. V závěrečném souboji o 3. místo zdolalo naše družstvo GC Kunětická Hora 4,5:2,5 a odváží si z Poháru klubů bronzové medaile!

Družstvo startovalo ve složení: Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková, Tereza Zavřelová, Adam Bruzl, Filip Jakubčík, Jan Šustek a Kryštof Jan Veselý. Kapitánem družstva byl Petr Moučka.

Celkové výsledky Mistrovství

Výsledky jednotlivých utkání

   
Chlapci zleva: Filip Jakubčík, Jan Šustek, Adam Bruzl, Kryštof Jan Veselý, kapitán Petr Moučka; dívky zleva: Sofie Hlinomazová, Mariana Poláková, Tereza Zavřelová

Společná regionální kvalifikace MČR družstev mládeže U14 (Memoriál H. Goldscheidera) - Lázně Bohdaneč - úterý 23. července 2019

Ve východočeských Lázních Bohdaneč proběhlo kvalifikační kolo nejmladších reprezentačních družstev v rámci soutěží ČGF. Kvalifikace byla společná pro regiony Východ A a Východ B. Naše družstvo si vedlo výborně a po velmi dobrých výkonech všech hráčů kvalifikaci ovládlo a postoupilo tak do finálového turnaje MČR z 1. místa. Kapitánem družstva je Petr Moučka.
Kvalifikace se zúčastnilo celkem 30 družstev.
Finálový turnaj se hraje ve dnech 20. - 22. 8. 2019 na Čeladné.

Postupující družstva:

 1. GC Brno                    - 225 ran
 2. Beskydský GK          - 229 ran
 3. GC Austerlitz A        - 237 ran
 4. GC Kunětická Hora - 237 ran

Výsledky našich hráčů:

BENČÍK Adam 4,1 77
HLINOMAZOVÁ Sofie 3,4 78
POLOLÁNÍK Petr 3,7 70
ŠUSTEK Ondřej 8,3 *80
Celkem za kolo 225

*škrtaný výsledek

Společná regionální kvalifikace MČR družstev mládeže U18 - Slavkov u Brna - úterý 23. července 2019

Společná regionální kvalifikace pro družstva chlapců a dívek do 18 let se hrála na hřišti GR Austerlitz. Naše družstva potvrdila roli favoritů v obou kategoriích a postoupila do finálového turnaje z 2. místa (dívky), resp. ze 3. místa (chlapci). V dívkách startovalo 13 družstev, u chlapců 14 družstev.
Finálový turnaj se hraje společně s kategorií U14 20. - 22. 8. 2019 na Čeladné.

Postupující družstva a výsledky našich hráčů:

Dívky (kapitánka Lucie Hinnerová)

 1. Beskydský GK          - 225 ran
 2. GC Brno                    - 230 ran
 3. GC Hradec Králové - 234 ran
 4. GC Austerlitz            - 238 ran
PETRLOVÁ Magdalena 0,8 72
POLÁKOVÁ Mariana 2,9 *82
STARÁ Karolína +1,4 77
ZAVŘELOVÁ Tereza 3,6 81
Celkem za kolo 230

*škrtaný výsledek

Chlapci (kapitán Ondřej Symerský)

 1. G&CC Svobodné Hamry - 225 ran
 2. Beskydský GK                   - 226 ran
 3. GC Brno                             - 230 ran
 4. GC Kunětická Hora          - 235 ran
BRUZL Adam 2,7 76
POLOLÁNÍK Jan 3,4 *82
STANĚK Jan 3,0 78
ŠUSTEK Jan 1,7 76
Celkem za kolo 230

*škrtaný výsledek

Regionální kvalifikace MČR družstev mládeže U16 (Pohár klubů) - Šilheřovice - sobota 11. května 2019

Na šilheřovickém hřišti nedaleko Ostravy se odehrála první letošní kvalifikace družstev mládeže ČGF v rámci Mistrovství ČR.

Naši mladí hráči potvrdili roli jednoho z kandidátů na postup do finálového turnaje a v kvalifikaci obsadili celkově 2. místo - 6 ran za vítězným Beskydským GK. O 2 rány za naším klubem skončilo družstvo GC Olomouc. Čtveřici postupujících týmů doplnil GC Austerlitz. Kapitánem družstva je Petr Moučka.
Kvalifikaci v našem regionu (Východ B) odehrálo celkem 12 družstev.
Finálový turnaj hostí 13. - 16. 8. 2019 Golf Club Beřovice.

Pořadí postupujících družstev:

 1. Beskydský GK - 386 ran
 2. GC Brno           - 392 ran
 3. GC Olomouc   - 394 ran
 4. GC Austerlitz   - 422 ran

Výsledky našich hráčů:

HLINOMAZOVÁ Sofie 4,0 79
JAKUBČÍK Filip +2,7 75
POLÁKOVÁ Mariana 4,4 *88
POLOLÁNÍK Petr 4,6 81
ŠUSTEK Jan 3,1 77
VESELÝ Kryštof Jan 3,5 80
Celkem za kolo 392

*škrtaný výsledek