menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Turnaje na Kaskádě
Kontakty
Turnaj zakladatelů 15. 05. 2024

Turnaj zakladatelů 

V neděli se na Kaskádě odehrál již 3. ročník Turnaje zakladatelů a mezi 78 golfisty startovali právě i zakladatelé Kaskády a Golf Clubu Brno. Turnaj s cannon startem se hrál ve svižném tempu, s krásnými cenami a zábavnými vloženými soutěžemi během turnaje i po něm.
Absolutním vítězem (netto s ½ vyrovnáním) se stal Jiří Symerský, který tak obhájil své loňské prvenství. Hrál skvělých 72 ran a na Kamenné zahrál 5x birdie.
Z vítězství v jednotlivých kategoriích se pak radovali:
Kategorie A - společná na rány do HCP 11,4 - Minh Long Huynh
Kategorie B - společná stableford HCP 11,5 - 19,9 - Jiří Heikenwalder
Kategorie C - společná stableford HCP 20,0 - 54 - Milan Krejčí
Povedené fotografie z turnaje, které nafotil člen našeho klubu Ivo Doušek, si můžete (jak sám rád doporučuje na počítači) prohlédnout zde...


více
J. Oplatková vítězkou 1. RB COGT na Kaskádě 05. 05. 2024

J. Oplatková vítězkou 1. RB COGT na Kaskádě 

O víkendu 3.-5.5. se na Kaskádě odehrál první letošní turnaj nejvýznamnější domácí golfové túry - Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour 2024. Mezi ženami si vedla naprosto suveréně naše Julie Oplatková, která zvítězila po kolech 68, 71, 74 (213/-3) před Gabrielou Robertou Vítů a profesionálkou Kateřinou Vlašínovou.
Mezi muži zvítězil Louis Klein (206/-10), z našich hráčů byl nejlepší Ondřej Šustek, který skončil na děleném 14. místě.
Gratulujeme vítězce k skvělému výsledku a držíme palce do dalších turnajů!


více
Turnaj reprezentace - REPRE PRO-AM 2024 01. 05. 2024

Turnaj reprezentace - REPRE PRO-AM 2024 

V sobotu 27. dubna se na startu turnaje REPRE PRO-AM sešlo celkem 15 flightů složených z elitních reprezentantů Golf Clubu Brno, vybraných dětí z akademie (naše golfové naděje), trenérů a koučů, a sponzorů, kteří svoji účastí finančně podpořili reprezentaci a rozvoj mládeže na Kaskádě.
Nejlepšími byli:
1. místo - Sofie Hlinomazová, Roman Kolařík, Magda Kolaříková, Pavlína Jarkulišová
2. místo - Julie Oplatková, Karolína Šustková, Jan Tuma, Veronika Mojžíšová
3. místo - Aleš Kořínek, Vladimír Plašil jr., Matyáš Kubů, Pavel Zeman
Putovní cenu alias “Tužky turnaje” (poslední místo) letos “vybojoval” tým: Milan Mojžíš, Adam Lhoták, Samuel Hemzal, Stanislav Michelfeit.
Děkujeme všem hráčům, za tak výjimečně hezký turnaj a zdravé soutěžní nasazení.
V rámci turnaje se podařilo na podporu klubové reprezentace vybrat 84.200,- Kč!
Děkujeme sponzorům za podporu a držte nám v sezóně 2024 palce! 


více
Jamkovky 2024 30. 04. 2024

Jamkovky 2024 

Přihlášení do klubových jamkovek prodlouženo do 15. května!
Mistrovství klubu ve hře na jamky 2024
15. ročník seniorské jamkovky 2024
Soutěž dvojic 2024
Na výše uvedených odkazech najdete podmínky soutěží. Přihlášky do všech soutěží zasílejte na petr.vavru@golfbrno.cz.


více
Výsledky 1. klubového turnaje 22. 04. 2024

Výsledky 1. klubového turnaje 

I přes chladné počasí se 1. klubového turnaje zúčastnilo 72 hráčů.
V jednotlivých kategoriích zvítězili: A - Ivo Staněk (69 ran po vyrovnání), B - Zdeněk Pachovský (39 b.), C - Lukáš Jedlička (41 b.).
Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na další klubový turnaj, tentokrát na podporu klubové reprezentace - REPRE PRO-AM v sobotu 27. dubna.


více
Pozvánka na turnaj REPRE PRO-AM 17. 04. 2024

Pozvánka na turnaj REPRE PRO-AM 

Vážení členové a přátelé reprezentace,
rádi bychom Vás pozvali na turnaj reprezentace GC Brno, která jako každý rok otevírá novou sportovní sezónu:

Turnaj REPRE PRO AM 2024 na Kaskádě
V sobotu 27. dubna se na Kaskádě uskuteční 3. ročník REPRE PRO-AM turnaje, ve kterém si můžete zahrát a poznat sportovní naděje i elitní reprezentanty Golf Clubu Brno, sportovně nejúspěšnějšího klubu v ČR za rok 2023!

 

Formát turnaje: PRO-AM ve formátu Texas Scramble čtveřic
Start turnaje v 10:30
Startovné:
6.000 Kč za jeden flight (3 hráči dle Vašeho výběru + 1 reprezentant Golf Clubu Brno)
- 2.000 Kč za 1 hráčské místo (z přihlášených jednotlivců budou následně složeny flighty)

- Přihlášky zasílejte na jiri.novotny@golfbrno.cz


více
Jarní TEXAS Scramble dvojic 08. 04. 2024

Jarní TEXAS Scramble dvojic 

19. golfovou sezónu na Kaskádě odstartoval v první dubnovou neděli Jarní Texas Scramble dvojic.
Pohodová atmosféra turnaje dvojic, téměř letní počasí a skvěle připravené hřiště přilákalo na start celkem 74 golfistek a golfistů.
Nejlépe se dařilo těmto dvojicím: 1. místo Radek Kubásek a Vít Ondruch, 2. místo Matyáš Ševčík a Martin Ševčík, 3. místo Kryštof Chmel a Nikolas Prokeš. Nearest to pin vyhrála Marcela Jízdná.

Fotogalerii z turnaje najdete zde...

Příští klubový turnaj se odehraje v neděli 21. dubna, těšíme se na Vás.


více
Nabídka kurzů, kempů a turnajů pro mládež 01. 04. 2024

Nabídka kurzů, kempů a turnajů pro mládež 

Se začínající golfovou sezónou vás upozorňujeme na nabídku golfových kurzů, letních kempů pro děti a sérii golfových turnajů pro mládež. Více informací najdete v sekci Mládež...


více
Provozní řád resortu a pravidla při jeho porušování 21. 03. 2024

Provozní řád resortu a pravidla při jeho porušování 

Na základě požadavků členů klubu a návštěvníků resortu byl na Valné hromadě spolku představen nový Provozní řád resortu. Tento provozní řád byl doplněn o přestupkový řád a pravidla pro požívání E-cart (vyznačeno modrým textem). Cílem přestupkového řádu není perzekuce hráčů, nýbrž pomoc slušným golfistům k lepšímu zážitku při hře. Zaměstnancům resortu dává zároveň lepší možnosti, jak řešit přestupky minority hráčů, kteří nerespektují základní pravidla spojená s golfovou hrou.

 


více
Volební Valná hromada spolku 2024 19. 03. 2024

Volební Valná hromada spolku 2024 

V pondělí 18. března 2024 od 18 hodin se na Kaskádě konala volební Valná hromada spolku. Něco málo přes padesát přítomných členů klubu vyslechlo zprávu prezidenta klubu Antonína Jízdného za loňský rok včetně sportovních výsledků, dále zprávu viceprezidenta Pavla Rohlínka o činnosti Správní rady a zhodnocení ekonomických ukazatelů s návrhem rozpočtu na letošní rok. Zprávy i rozpočet byly jednohlasně přijaty.
V následující volbě členů Správní rady za klub bylo ze 7 navržených kandidátů zvoleno většinou hlasů 5 členů Správní rady pro příští funkční období (v abec. pořadí): Martin Bezděk, Antonín Jízdný, Tomáš Jízdný, Libor Picek a Jiří Symerský. Nově jmenovaná Správní rada si poté zvolila prezidentem klubu Antonína Jízdného, viceprezidenty zůstali Pavel Rohlínek a Jiří Symerský.
Revizní komise bude pokračovat ve stejném složení jako dosud: Lubomír Fabík, David Jízdný, Roman Vávra.


více
Informace o provozu hřiště 14. 03. 2024

Informace o provozu hřiště 

Díky dobré předpovědi počasí je od soboty 16. 3. trvale posunut start prvních flightů o hodinu dříve, tedy od 9:00. Od pátku 29. 3. 2024 otevíráme hřiště v plném provozu, tedy i třetí devítku - Dřevěnou.

Vzhledem k silným dešťům z počátku týdne je hřiště velmi podmáčené. Předpokládáme vyschnutí koncem tohoto týdne, což nám následně umožní spustit driving range ve standardním provozu. Pokud to stav dovolí, bude umožněn i provoz golfových vozíků (buggy) ve zkušebním provozu bez navigací. V současné době se pracuje na nastavení hřiště v software těchto nových vozíků, což je zdlouhavější proces.


více
Otevření Železné devítky na letní grýny 07. 02. 2024

Otevření Železné devítky na letní grýny 

Vážené členky, vážení členové klubu.

Vzhledem k lepšícímu se počasí vás chceme informovat, že od čtvrtka 8. 2. 2024 je ŽELEZNÁ devítka otevřena v částečném „letním provozu“. Hra bude umožněna na letní grýny, k dispozici jsou zimní odpaliště (dámské a pánské), hřiště není označeno kolíky. Hra a rezervace tee time je možná vždy od 10 hodin z důvodu ochrany grýnů před případnou ranní námrazou. Vzhledem k větší měkkosti grýnů apelujeme na jejich zvýšenou ochranu (důsledné vypichování, neběhání,…). V případě výrazného zhoršení počasí (zejména z důvodu mrazů) mohou být přechodně grýny přesunuty znovu na zimní.
Tréninkové plochy - chipping, putting či akademie jsou také pro váš trénink k dispozici. U drivingu zatím čekáme na jeho vyschnutí, aby mohl být prováděn sběr míčů.
Odbavení pro hru na hřiště probíhá standardním způsobem, je tedy potřeba mít rezervován teetime a provést jeho odbavení na recepci nebo on-line. Nezapomeňte prosím, že hra na hřišti platí pro členy, kteří mají zaplacen hrací poplatek na rok 2024!

Kolektiv Kaskáda


více
Roční příspěvky 2024 14. 01. 2024

Roční příspěvky 2024 

Vážené členky, vážení členové,

Správní rada klubu stanovila výši a splatnost členských příspěvků na rok 2024. Jejich výše je stejná jako v roce 2023. Celý text dopisu členům ohledně příspěvků najdete v sekci Dokumenty > Členské příspěvky 2024 a celou strukturu příspěvků pak v sekci Klub > Členství.

Příspěvky se vztahují k činnosti klubu po celý kalendářní rok od jeho počátku a měly by být zaplaceny před jeho začátkem, tedy do 31. 12. roku předcházejícího. Termín úhrady ročních příspěvků je do 31. 1. 2024.

Děkujeme všem členům za včasnou úhradu příspěvků a přejeme pevné zdraví v novém roce.


více
První GOLFOVÝ PLES na Kaskádě, 5. ledna 2024 06. 01. 2024

První GOLFOVÝ PLES na Kaskádě, 5. ledna 2024 

Golfový ples na Kaskádě nám ukázal, jak jsou golfisté dobrými tanečníky. Roli konferenciéra zastal náš člen, golfista a učitel tance Jiří Míšenský, který společně s manželkou a taneční partnerkou Alenkou učil hosty zábavné tance. Skvělá kapela Caroline Band podtrhla příjemnou atmosféru společenského večera. Bohatá tombola měla grády, podařilo se v ní vybrat krásných 20 tisíc korun na nadační fond Modrý hroch, pomáhající nemocným dětem po úrazech. Na golf došlo samozřejmě také a soutěžilo se v originální patovačce.
Plesu předcházelo vyhlášení golfisty a golfistky Golf Clubu Brno 2023, kterými se stali Filip Jakubčík a Sofie Hlinomazová. Bylo krásné společně se potkat s tolika golfovými přáteli, reprezentanty, golfovými trenéry a samozřejmě i Správní radou Golf Clubu Brno v čele s prezidentem Antonínem Jízdným a Vladimírem Plašilem. Pánové neskrývali nadšení naplňujícího se přání o bohatý klubový život na Kaskádě.
Po Novoročním odpalu jsme tak tímto večerem odstartovali sezónu v tom správném taktu. 
Fotogalerii z plesu najdete zde...
Na Vaše přání Vás budeme včas informovat o termínu 2. ročníku Golfového plesu na Kaskádě v lednu 2025.

Sledujte nás zde a na našich sociálních sítích: Golf Club Brno Facebook, Instagram.

Děkujeme partnerům 1. Golfového plesu na Kaskádě, kterými byli:
Golf Brno, a.s., Golf Club Brno, z.s., UAX, Květinářství Oxalis, KPA ONE a Nadační fond Modrý hroch.


více
Novoroční odpal 2024 02. 01. 2024

Novoroční odpal 2024 

Nový rok jsme zahájili tradičním Novoročním odpalem, na kterém se 1. ledna ve 13:00 hod. sešlo přes 40 golfistů a golfistek. Dali jsme si svařák, cukroví, popřáli si šťastný Nový rok a odpálili své první míčky v roce 2024.

JUDr. Antonín Jízdný
Prezident Golf Clubu Brno


více
Cross Country 29.10.2023 31. 10. 2023

Cross Country 29.10.2023 

Tradičně posledním velkým klubovým turnajem bylo Cross Country, které se na Kaskádě odehrálo poslední říjnovou neděli.

Turnaji předcházelo předání šeku na 120.000 Kč pro Tomáška Stracha z Kuřimi. Finanční prostředky se podařilo vybrat v rámci charitativní pomoci během celé sezóny. Všem dárcům patří velké poděkování!

Vítězem turnaje se v kategorii mužů stal Luboš Zavřel, mezi ženami byla nejlepší Sára Falberová. Trofej pro absolutního vítěze si odnesl David Jízdný. Gratulujeme!

Fotogalerii Ivo Douška z turnaje najdete zde...


více
Uzavření hřiště přes zimu 29. 10. 2023

Uzavření hřiště přes zimu 

S blížícím se koncem sezóny Vás chceme informovat o postupném přechodu na zimní provoz.
V dnešních dnech probíhají práce spojené s větší aerifikaci a pískováním grýnů. Hřiště bude otevřeno na letní grýny tak, jak nám dovolí počasí.
Od 6. 11. je plánováno uzavření devítky Kamenná, uzavření devítky Dřevěná je předběžně plánováno od 1. 12. (podle předpovědi počasí). Tradičně zůstane celou zimu otevřena devítka Železná s tím, že se budeme snažit co nejdéle udržet provoz na letní grýny.
Na drivingu je již zaveden zimní režim, nejsou tedy otevřeny plochy pro hru z trávy a hra je možná pouze z rohoží. Vydavačka míčů zůstane v provozu do doby, než dovolí počasí (nebude docházet k jejímu zamrzání).


více
Zpráva o oddělení golfu od TMR 28. 10. 2023

Zpráva o oddělení golfu od TMR 

Na žádost společnosti Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR), která byla od roku 2019 pronajímatelem Golf Resortu Kaskáda, dojde od 1. listopadu 2023 k oddělení správy o golfové hřiště, o které se bude dále starat Golf Brno, a.s., tak jak tomu bylo do roku 2019.
Hráčů a členů Golf Clubu Brno se tato změna nijak nedotkne, vše bude probíhat ve stávajícím režimu a výše členských poplatků zůstane na stejné úrovni jako v letošním roce.
TMR bude mít i nadále ve správě hotel, restauraci, kongres, wellness a golfový obchod.
S golfovými záležitostmi se budete moci i nadále obracet na pana ředitele Radka Běláče, Milana Vlčka a Jiřího Novotného. K pánům se po rodičovské dovolené přidává Veronika Mojžíšová, která se v současnosti starala o Kaskáda Golf Academy.


více
European Ladies´ Club Trophy 10. 10. 2023

European Ladies´ Club Trophy 

Od 5. do 7. října proběhl v bulharském GC Pravets turnaj vítězných družstev evropských ligových soutěží - European Ladies´ Club Trophy.

Naše ženy, které letos vyhrály extraligu, hrály na turnaji ve složení Karolína Stará, Tereza Schwarzová a Julie Oplatková, kapitánem byl Lukáš Pavelka.

V konkurenci 16 nejlepších evropských družstev se ženy GC Brno umístily na skvělém 4. místě. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci našeho klubu.

Výsledky turnaje...

 

Ve stejném termínu se v kanadském Brampton GC konalo World Junior Girls Golf Championship - Mistrovství světa dívek do 18 let. V dresu České republiky se představila i Sofie Hlinomazová (spolu s Denisou Vodičkovou a Tiphani Knight) a svým dílem přispěla k parádnímu 3. místu českého týmu. Lepší byly pouze domácí Kanaďanky a druhé Korejky. Individuálně obsadila Sofie dělené 23. místo, vítězství si odvezla Denisa Vodičková.

Výsledky turnaje...


více
MČR družstev chlapců do 18 let - 5. místo 28. 09. 2023

MČR družstev chlapců do 18 let - 5. místo 

Ve dnech 22.-24.9. se na hřišti G&CC ve Svobodných Hamrech odehrálo poslední letošní Mistrovství ČR družstev. V napínavém čtvrtfinále naši mladí hoši nakonec podlehli RGA Greensgate poměrem 3,5:1,5 na zápasy. V následujících soubojích postupně porazili GC Třinec 4:1 a Park GC Ostrava také 4:1 a obsadili tak konečné 5. místo.
Družstvo hrálo ve složení: Adam Benčík, Tomáš Fašina, Tobias Munk, Roman Pivoda, Ondřej Šustek, kapitánem byl Milan Mojžíš.
Konečný pavouk turnaje


více
Vítězem série klubových turnajů M. Malásek 20. 09. 2023

Vítězem série klubových turnajů M. Malásek 

Je dobojováno. Letošní série nedělních klubových turnajů má svého vítěze. Stal se jím díky skvělému finiši Michal Malásek. Do celkového hodnocení se počítaly 4 nejlepší výsledky z běžných klubových turnajů a 2 nejlepší výsledky z major turnajů.
Michalovi srdečně gratulujeme!
Konečné pořadí série...


více
Mistrovství GC BRNO ve hře na rány 12. 09. 2023

Mistrovství GC BRNO ve hře na rány 

O víkendu 9.-10. září proběhlo Mistrovství klubu ve hře na rány. Za krásného pozdně letního počasí byl k vidění skvělý golf.
Mistrem klubu se stal Adam BRUZL, který o jedinou ránu porazil Richarda Polana. Mezi ženami zvítězila Karolína STARÁ s pohodlným náskokem 6 ran na druhou Sofii Hlinomazovou. Richard Polan si odnesl vítězství v kategorii Mid-amatérů, v Mid-amatérkách byla jediná žena - Lucie Horná. V kategorii mládeže do 14 let se z prvenství radoval Eduard Moučka.
V souběžně hraném Seniorském mistrovství ve hře na rány se nejlepším seniorem (a zároveň i Master seniorem) stal Libor JEDLIČKA, v seniorkách dominovala Elena MACHÁTOVÁ. Napínavý souboj v kategorii Master seniorek nakonec skončil vítězně pro Renatu Volnou.
Všem vítězům srdečně gratulujeme!
Výsledky Mistrovství GC Brno ve hře na rány...
Výsledky Seniorského mistrovství GC Brno ve hře na rány...

Fotogalerie


více
Známe vítěze letošních jamkovek 07. 09. 2023

Známe vítěze letošních jamkovek 

Vítězství v letošní klubové jamkovce obhájil David Jízdný, který stejně jako v loňském roce zdolal ve finále Julii Oplatkovou.
Pavouk jamkovky 2023

Vítezem seniorské jamkovky se stal Eduard Knoll, který ve finále přemohl Dalimila Remundu.
Pavouk seniorské jamkovky 2023


více
Dívky do 18 let obhájily titul na Mistrovství ČR družstev! 05. 09. 2023

Dívky do 18 let obhájily titul na Mistrovství ČR družstev! 

1.-3.9. se na Jezerech v Ostrožské Nové Vsi odehrál finálový turnaj Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let. Našim děvčatům se podařilo obhájit loňský titul z Bechyně, když postupně vyřadily ve čtvrtfinále pražský GC Hostivař poměrem 4:1 na zápasy, v semifinále si poradily s dívkami z GC Mstětice (3,5:1,5) a v repríze loňského finále opět zdolaly rivalky z GC Třinec (3,5:1,5).
Družstvo startovalo ve složení: Tereza Fialová, Sofie Hlinomazová, Julie Oplatková, Tereza Schwarzová a Barbora Vinkler, kapitánem byl Milan Mojžíš.
Gratulujeme! Další velký úspěch našeho klubu!
Výsledky jednotlivých zápasů najdete zde...
Konečný pavouk turnaje

Ve stejném termínu se hrálo Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let na hřišti Háje u Karlových Varů. Našim mladým hráčům se nepovedlo hned čtvrtfinále, kdy podlehli GC Hodkovičky poměrem 4:1 na zápasy. V následujících bojích již přemožitele nenašli a obsadili konečné 5. místo.
Za družstvo nastoupili: Shania Valentina Breinhölder, Nela Herynková, Dalibor Kolmaš, Lucie Vacková, Pavel Vinkler, kapitán Lukáš Pavelka.
Konečný pavouk turnaje


více
Prezidentský pohár 27.8.2023 29. 08. 2023

Prezidentský pohár 27.8.2023 

Není důležitějšího turnaje během klubového roku, než je Prezidentský pohár. No, možná ano, ale v neděli to vypadalo na vysloveně vyvrcholení sezóny.

Tři turnaje v jeden čas, kombinace všech třech devítek (DZ, KD, ZK), 115 hráčů na 27 jamkách. Na každé devítce longest i nearest, občerstvení, spousty cen, trouble putt, bohatá tombola. Vše výborně připravili Eva Plašilová s Milanem Vlčkem a mocně vše podpořil náš prezident Antonín Jízdný s rodinou a dalšími sponzory (např. AG foods s výbornou kávou, vínařství Jakubík, nechyběla dokonce ani zdravotní služba – tedy jen stánek VZP, kde měřili tlak a další atributy těm, kteří se cítí dobře a chtějí si to jen potvrdit).

Samotná hra probíhala jako na drátku, obavy z turnaje podobného turnajům komerčním se rychle rozptýlily. Pět hodin i s přestávkou na pivko, burčák nebo škvarkovku, džus či kafe – to vše bylo trvale k dispozici na terase kongresu. Prezident našeho klubu pozval na turnaj prezidenty okolních klubů, dorazili a užili si turnaj spolu s námi. To bylo hezké.

Počasí přálo, nebyl hic jako předchozí dny a týdny. Výkony si prohlédněte ve výsledcích na ČGF serveru. Musím podotknout, že byly nad očekávání skvělé. Nemalou měrou k nim přispěli členové z Vietnamu, jejichž zastoupení mezi vítězi bylo překvapivě silné a dařilo se jim i ve vložených soutěžích.

Odměn se dočkal nebývale vysoký počet pěti nejlepších v každé kategorii, přesto až za nimi zůstávali hráči, kteří si hendikepově výrazně polepšili. Stalo se tak nejen díky výkonům, které hráči podávali, ale i díky skvěle připravenému hřišti. Jak několikrát připomněl prezident klubu, Kaskáda má lépe připravené hřiště než slovutný Albatros, kde zároveň s naším turnajem finišovala Evropská Tour.

Vyhlašování výsledků vyvrcholilo soubojem Tomáše a Davida Jízdných, syna a vnuka páně prezidentova, o hlavní cenu – oba měli v stejný počet bodů. Prezidentský pohár pak fotografům pozdvihl vítězný Tomáš. Musel totiž rozhodnout los, desetikoruna vržená na zem manželkou Tomáše, tedy maminkou Davida – jistě zcela nestranný soudce. Ještě předtím probíhala na přilehlém putting greenu soutěž, kde za přesný putt do jamky s láhví byla výhra prosecca od sponzora Josefa Urbánka. Stejně velké pozornosti se těšila tombola, losovalo se 100 cen (např. pobyt v Beleku, let horkovzdušným balonem apod.) a to vše ve prospěch charitativní akce pro malého, těžce postiženého Tomáška z nedaleké Kuřimi – vybralo se celkem 27 700 Kč. Všichni si celý den pochutnávali na výborném občerstvení s dobrými nápoji, užili si golfu a krásné golfové klubové atmosféry.

Děkujeme a příští rok ZNOVU!

Ivo Doušek

Fotogalerie...


více
Další velké úspěchy našich reprezentantů 21. 08. 2023

Další velké úspěchy našich reprezentantů 

Konec třetího srpnového víkendu přinesl našim barvám dva velké úspěchy našich reprezentantů. Na Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let, které se hrálo ve Mstěticích u Prahy naši mladí hráči zvítězili a obhájili tak loňský titul. Na cestě za vítězstvím postupně vyřadili GC Austerlitz (až na 2. jamce rozehrávky!), v semifinále RGA Greensgate (4,5:2,5) a ve finále GC Black Bridge (5,5:1,5).
Družstvo startovalo ve složení: T. Fašina, T. Fialová, H. Mikl, J. Oplatková, O. Šustek, B. Vinkler, A. Ludvová, kapitáni L. Pavelka a M. Mojžíš.
Finálový pavouk turnaje...
Výsledky utkání...

Dalšího úspěchu jsme se dočkali díky maďarskému reprezentantovi hrajícímu v našich barvách. Bence Bertényi vyhrál 9. ročník prestižního turnaje Czech Open v Berouně - společného turnaje profesionálů a amatérů. Bence se zároveň stal prvním amatérským vítězem turnaje. 
Výsledky turnaje...

Gratulujeme vítězům a tradičně přidáváme velký dík za skvělou reprezentaci našeho klubu!


více
Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 07. 08. 2023

Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 

Ve dnech 2.-5. srpna se na hřišti Prague City GC Zbraslav konalo Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány. Po napínavém souboji s mladým Louisem Kleinem nakonec o jedinou ránu zvítězil náš Filip Jakubčík, který tak zároveň obhájil loňský titul. Mezi ženami skončily nejlépe Karolína Stará na 4. místě a Barbora Bujáková na 6. místě.
Gratulujeme a děkujeme za další skvělé výsledky!
Výsledky Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na rány...


více
Ženy získaly extraligový titul, muži jsou vicemistry! 24. 07. 2023

Ženy získaly extraligový titul, muži jsou vicemistry! 

Uplynulý víkend 20.-23.7. se na Ostravici odehrálo finálové klání extraligy družstev mužů a žen. Po čtvrtečním 4. kole na rány se družstva rozdělila na osmičku, hrající o titul a 4 týmy, které bojovaly o záchranu. Obě naše družstva byla po kvalifikaci na rány na čele - ženy ve vedení, muži na druhém místě za Albatross GC Praha. A po třech dnech bojů na jamky nakonec toto pořadí i zůstalo. Ženy zvítězily ve finále nad regionálními rivalkami z Třince, muži ve finálovém utkání nestačili na Albatross. Naše družstva dokázala, že nejlepší golf se hraje na Kaskádě!
Jménem prezidenta klubu gratulujeme všem hráčkám, hráčům a kapitánům a děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu.
Ženy hrály ve složení: Barbora Bujáková, Sofie Hlinomazová, Tereza Schwarzová, Karolína Stará, Tereza Zavřelová, kapitán Lukáš Pavelka.
Složení družstva mužů: Bence Bertényi, Adam Bruzl, Petr Gál ml., Filip Jakubčík, Roman Pivoda ml., Richard Polan, Roman Pros ml., Jan Šustek, kapitán Ondřej Symerský.
Výsledky extraligy žen

Výsledky extraligy mužů


více
Výsledky reprezentace GCB 17. 07. 2023

Výsledky reprezentace GCB 

Uplynulý víkend 14.-16.7. se odehrálo na Kunětické Hoře Národní mistrovství ČR žáků a kadetů. Největšího úspěchu dosáhla Julie Oplatková, která po loňském triumfu ještě mezi žákyněmi letos ovládla i kategorii kadetek. Mezi prvními 5 hráčkami této kategorie byly hned 4 dívky z našeho klubu - 3. Barbora Vinkler, 4. Anna Ludvová, a 5. Tereza Fialová. Na pódiové umístění ještě dosáhl Tomáš Fašina mezi kadety, když obsadil 3. místo.
Výsledky mistrovství...

Na hřišti v Ropicích se také o víkendu odehrálo finále 3. ligy družstev mužů našeho regionu. Naše B-družstvo, které mělo již po prvním dvoukole na Kořenci pohodlný náskok, zvládlo úlohu favorita i na severu Moravy a s přehledem 3. ligu ovládlo s náskokem 91 ran v součtu 4 kol před druhým B-týmem GC Austerlitz.
Za B-tým nastoupili: T. Jízdný, M. Kočica, J. Krejčí, D. Michek, J. Symerský (kapitán) a O. Symerský.
Výsledky 3. ligy družstev mužů D...

Všem úspěšným reprezentantům gratulujeme!


více
Tereza Zavřelová vicemistryní ve hře na jamky 11. 07. 2023

Tereza Zavřelová vicemistryní ve hře na jamky 

Tereza Zavřelová se stala vicemistryní Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na jamky, které se odehrálo ve dnech 6.-9.7. na hřišti Royal Beroun GC. Terka ovládla jednokolovou kvalifikaci na rány a v jamkové hře prošla pavoukem až do finále, kde nestačila na Dominiku Burdovou a podlehla jí 3&2. Na stupních vítězů Terku doplnila Barbora Bujáková, která vybojovala 3. místo nad Klárou Sionkovou až na 21. jamce!
Skvělá reprezentace Kaskády, děkujeme a přidáváme gratulace!
Výsledky zápasů o medaile...


více
Ondřej Šustek dorosteneckým vicemistrem ČR 03. 07. 2023

Ondřej Šustek dorosteneckým vicemistrem ČR 

Ondřej Šustek vybojoval na Mezinárodním juniorském mistrovství ČR stříbrnou medaili v kategorii chlapců do 18 let. Ondra zahrál na hřišti v Mladé Boleslavi kola za 70, 73 a 75 ran (218/+2) a za vítězným Louisem Kleinem zaostal 4 rány.
Gratulujeme!

Výsledky turnaje

Na Mistrovství Evropy mužů, které se hrálo v estonském Pärnu Bay Golf Links Clubu, skončil Filip Jakubčík na 49. místě (279/-9), když jako jediný ze 3 českých hráčů prošel cutem do závěrečného kola.

Výsledky Mistrovství Evropy mužů


více
Ranní hra + přesevy grýnů 30. 06. 2023

Ranní hra + přesevy grýnů 

O prázdninách je umožněna členům GC Brno hra na devítce už od 6:10 hod., pokud není údržba nebo jiný důvod. Rozpis devítek je umístěný pod hlavními vlajkami u kruhového objezdu. Hráči se půjdou odbavit na recepci po hře.
 
Příští týden v ÚT, ST a ČT (4., 5. a 6.7.) budou probíhat přesevy grýnů, avšak bez zásadního vlivu na hru.

více
Turnaj Správní rady 27. 06. 2023

Turnaj Správní rady 

Za krásného letního počasí proběhl v neděli 25. 6. druhý velký klubový turnaj pod patronací Správní rady klubu. Gratulujeme vítězům jednotlivých kategorií, kterými byli: A - Vladimír Plašil, B - Jana Sedláčková, C - Hana Kopřivová. Absolutním vítězem se stal Jiří Symerský.
V rámci turnaje se podařilo vybrat na charitativní pomoc malému Tomáškovi 56.000 Kč. Všem dárcům děkujeme!
Fotogalerii z turnaje od Ivo Douška si můžete prohlédnout zde...


více
Informace o sekání hřiště 26. 06. 2023

Informace o sekání hřiště 

V předminulém týdnu se na našem hřišti uskutečnila tradiční Challenge Tour – turnaj druhé nevyšší evropské profesionální soutěže. Dle požadavků pořadatelů bylo hřiště upraveno do vysoké obtížnosti, hlavně díky úzkým sekaným plochám. Od minulého pondělí tým Jirky Kapeše intenzivně pracuje na nastavení hřiště do obvyklé obtížnosti. Postupně je na všech jamkách rozšiřován semirough, u dopadových ploch se bude postupně vysekávat vysoký klasnatý rough.


více
Úspěšné vystoupení seniorského družstva mužů 19. 06. 2023

Úspěšné vystoupení seniorského družstva mužů 

Ve dnech 12. – 14. 6. 2023 proběhl ve Slavkově tradiční turnaj Mistrovství seniorských družstev v jamkovce. Hraje zde 16 nejlepších družstev z ČR, které jsou rozděleny do elitní osmičky, která hraje o Mistra ČR a druhé osmičky, která hraje o Pohár ČR.
Minulý rok jsme skončili na 8. místě a tím spadli do druhé osmičky a letos hráli o Pohár ČR a postup zpět do elitní skupiny osmi golfových družstev. Toto se podařilo, soutěž jsme vyhráli a tak příští rok jsme opět schopni bojovat o Mistra ČR.
V pavouku jsme byli nasazeni jako č. 1 a postupně jsme hráli proti GC Nová Bystřice, GC Semily a ve finále proti GC Karlovy Vary. Vždy se hraje čtyřhra – foursome a následují čtyři hry jednotlivců.
Finále, kde jsme se tahali o každou jamku, bylo rozhodnuto již po dohrání prvních třech zápasů a tak jsem již jako kapitán, poslední dvě hry ukončil na 17., resp. 16. jamce, kde byli zápasy vyrovnané.
Celé družstvo se podařilo omladit. Do základního kádru letos přišli nováčci, letošní čerství padesátníci.
Velice milé bylo při prvním utkání, že nás přijel podpořit náš president GC Brno, pan Antonín Jízdný.


více
Další hřiště pro členy s rozšířeným členstvím 01. 06. 2023

Další hřiště pro členy s rozšířeným členstvím 

S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že díky spolupráci s Prosper Golf Resortem Čeladná mají členové GC Brno s rozšířeným členstvím (s doplatkem) možnost neomezené hry na dalším prémiovém hřišti, a to New Course Čeladná. Od 1.6. tak můžete, za cenu 27 000 Kč (dopatek 3000 Kč k osobnímu členství), hrát hned na šesti atraktivních hřištích: Kaskáda Golf Resort BrnoNew Course Čeladná, Golf Resort Ostravice, Golf Resort Olomouc, Golf Resort Kunětická Hora, Golf Resort Skalica.


více
Extraliga družstev rozehrána 31. 05. 2023

Extraliga družstev rozehrána 

O víkendu 26.-28.5.2023 byla na hřišti GC Sokolov rozehrána letošní extraliga družstev mužů a žen.
Obě naše družstva vykročila do bojů o extraligový titul velmi dobře - po prvních třech kolech na rány jsou muži na druhém místě za GC Albatross Praha, ženy od prvního kola drží pozici lídra soutěže s náskokem 14 ran na druhý GC Třinec (dříve Beskydský GK).
Výsledky první hrací fáze najdete zde...


více
Turnaj zakladatelů 30. 05. 2023

Turnaj zakladatelů 

V sobotu 27.5. proběhl za krásého letního počasí první letošní velký klubový turnaj - Turnaj zakladatelů. Absolutním vítězem se stal Jiří Symerský, v jednotlivých kategoriích pak zvítězili Pavel Míča (kat. A), Karel Hájek (kat. B) a Tomáš Rohlínek (kat. C).
Všem vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru!
Kompletní fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout zde...


více
Úspěchy našich reprezentantek 24. 05. 2023

Úspěchy našich reprezentantek 

V turnajích, pořádaných v půlce května, dosáhly naše reprezentantky dalších skvělých výsledků.
Tereza Fialová zvítězila ve Slovak Amateur Matchplay Championship 2023. Hrálo se v GR Sedin ve dnech 13.-16.5.
Karolína Stará se umístila na prestižním 82. German Int. Ladies Amateur Championship na velmi pěkném děleném 6. místě, Sofie Hlinomazová skončila na děleném 42. místě. Turnaj hostil Frankfurter GC 18.-21.5.
2. turnaj Národní Golfové Tour Mládeže ovládla mezi kadetkami Julie Oplatková, na stupních vítězů ji pak doplnila Barbora Vinkler na 3. místě. Turnaj se odehrál na hřišti GC Poděbrady 20.-21.5. V žákyních skončila na 3. místě Nela Herynková.
Všem úspěšným dívkám a ženám gratulujeme!


více
Otevření jamky č. 6 Kamenná 18. 05. 2023

Otevření jamky č. 6 Kamenná 

Od soboty 20. 5. 2023 otevíráme pro hru doposud zavřené jamky č. 6 a 7 na devítce Kamenná. Jamka č. 6 ještě není ve 100% stavu. Díky silným dešťům se tato jamka v posledních dnech nedá posekat (bude upravena ihned, jak bude hřiště vysychat a umožní jízdu větších sekaček). Režim hry bude na jamce č. 6 omezen, a to pro hráče využívající buggy. Pro jízdu buggy zde bude vyznačen koridor na pravé straně u lesa. Nebude zatím možná jízda přímo na jamce a hráči využívající buggy musí k míči dojít. Pro hráče s ručními vozíky je průchod a hra bez omezení.
Děkujeme za pochopení.


více
Tomáš Sobotka juniorským mistrem světa ve Ski&Golfu 16. 05. 2023

Tomáš Sobotka juniorským mistrem světa ve Ski&Golfu 

V Rakouském Zell am See se ve dnech 11. – 14. května konalo mistrovství světa v kombinaci Ski&Golf. Lyžařská část se uskutečnila na kaprunském ledovci Kitzsteinhorn a golfová část se odehrála na hřištích Golf Clubu Zell am See - Kitzsteihorn a Schmittenhöhe.
Tomáš Sobotka coby vítěz národního mistrovství dosáhl fantastického úspěchu, když zvítězil v juniorské kategorii a celkově skončil na 2. místě. Český národní tým pak i za Tomášova přispění obsadil rovněž druhé místo v družstvech. Gratulujeme !
Výsledky mistrovství najdete zde...


více
Úspěchy našich reprezentantů 09. 05. 2023

Úspěchy našich reprezentantů 

Uplynulý první květnový víkend byl ve znamení úvodních turnajů našich největších amatérských túr.
Na Czech Open Golf Tour na Zbraslavi se více dařilo ženám - do první desítky se prodraly hned tři - Sofie Hlinomazová (4.), Karolína Stará (7.) a Barbora Bujáková (8.).
Na Národní Golfové Tour Mládeže na Hluboké se prosadily kadetky - Julie Oplatková v této kategorii zvítězila a Barbora Vinkler si odvezla bronz.
Všem úspěšným hráčkám gratulujeme!


více
Jarní golfový kurz pro děti 04. 05. 2023

Jarní golfový kurz pro děti 

Kaskáda Golf Academy otevírá Jarní golfový kurz pro golfové začátečníky, děti a mládež od 4 let.
Tento golfový kurz bude probíhat:
každé pondělí od 15. května v čase 15:00 - 16:00 hod. (do 26. června 2023)
7x golfový trénink na Kaskádě 
Cena za celý kurz: 2 600 Kč.
Pro přihlášení a bližší informace kontaktujte Veroniku Mojžíšovou na veronika.mojzisova@golfbrno.cz, tel. +420 605 143 949.

Více o kurzech najdete v sekci Mládež...


více
Turnaj reprezentace - REPRE PRO AM 2023 25. 04. 2023

Turnaj reprezentace - REPRE PRO AM 2023 

V neděli 23. dubna se uskutečnil druhý ročník REPRE PRO-AM turnaje na Kaskádě. Turnaj byl oficiálním zahájením reprezentační sezóny hráčů GC Brno a hráli v něm vybraní reprezentanti se sponzory a jednotlivými podporovateli reprezentace. Hrálo se ve formátu Texas scramble čtveřic.
Letošní ročník se vyvedl ve všech směrech. Počasí akci mimořádně přálo, ve všech 12 flightech panovala skvělá sportovní atmosféra a na hřišti hráči zaznamenali mimořádné sportovní výkony (nejlepší brutto výsledek -15 pod par, flight „mladých pušek“ pěkných -11 pod par).
Na startovném bylo vybráno 76 000 Kč a ve vložené soutěži Beat the PRO 11 850 Kč.
Celkem sponzoři přispěli reprezentaci a talentované mládeži částkou 87 850 Kč.
Veškerý výtěžek ze startovného a vložené soutěže Beat the PRO bude použit na podporu naší sportovní reprezentace, talentované mládeže klubu.
Tímto bychom chtěli všem upřímně poděkovat a doufáme, že jste si turnaj spolu s námi užili.
Kompletní fotogalerii z akce najdete zde...
Těšíme se zase za rok.
Se srdečným pozdravem,
Milan Mojžíš, kapitán reprezentace Golf Clubu Brno


více
Staří vs. Mladí 2023 24. 04. 2023

Staří vs. Mladí 2023 

V sobotu 22. dubna proběhl na Kaskádě 4. ročník tradičního mezigeneračního souboje s názvem „Staří vs. Mladí“, novodobého souboje brněnských golfových teamů. Po sérii dvou bolestivých proher v řadě vedli dosavadní měření sil Staří 2:1 nad Mladými, bylo tak o co bojovat!
Dopolední foursomes se nesly v duchu předešlých let. Zkušení Staří deklasovali Mladé pušky jak po psychické, tak i herní stránce, Staří ovládli foursomes v poměru 3:2. Přesto si letošní odvetu nenechali Mladí ujít, na singly vyrazili psychicky obrnění a po singlech a výsledku 10:5 konečně po 2 letech zvítězili!!!
Celkový stav dosavadních mezigeneračních utkání je tedy vyrovnaný 2:2 a v každém táboře se stále formují dvojice, které si do dalších ročníků nesou předsevzetí svého protivníka konečně vydrtit. Jednou z takových dvojic je i kapitán Mladých s kapitánem Starých, kteří to mezi sebou mají 3:1 pro druhého jmenovaného.
Příští rok očekáváme opět zajímavá a napjatá utkání.
Za vítězné Mladé nastoupili:
O. Symerský, S. Nestrašil ml., D. Jízdný, P. Gál, M. Kočica, A. Studený, R. Pros ml., V. Jochmann, J. Černý, R. Frank (kapitán O. Symerský)
Za Staré bojovali:
J. Symerský, T. Jízdný, M. Stehlík, P. Šustek, J. Krejčí, P. Hensl, P. Míča, D. Foret, J. Vokřál, T. Kadlec (kapitán J. Symerský)
Děkuji všem zúčastněným i podpůrnému týmu. Opravte kyčle a příští rok se těšíme, jak nám dáte zase zabrat.

Za vítězné Mladé,
Ondřej Symerský


více
Informace k provozu hřiště 30. 03. 2023

Informace k provozu hřiště 

Od soboty 1. 4. 2023 otevíráme i třetí devítku - KAMENNOU. Bohužel je téměř celá jamka č. 6 poničena od divokých prasat. Na opravě se intenzivně pracuje. Bez pomoci přírody (růst trávy) však nelze fairway dát do 100% stavu. Proto budou na této devítce prozatím pro hru uzavřeny jamky č. 6 a 7. Buggy povoleny.

Hřiště bude prozatím otevřeno v režimu: 18 jamek - budou se pravidelně střídat kombinace  Železná - Dřevěná a Dřevěná - Železná. 7 jamek - devítka Kamenná.

Veškeré tréninkové plochy jsou otevřeny. Z důvodu stále nízkých nočních teplot jsou vydavačky míčů často ráno zamrzlé. Pro tyto případy je možné zakoupit si koš s míči přímo na recepci.  

Odbavení pro hru na hřiště probíhá standardním způsobem. Je tedy potřeba mít rezervován teetime a provést před hrou jeho odbavení na recepci nebo on-line. V případě, že svůj rezervovaný čas nevyužijete, je potřeba ho zrušit (ve vaší aplikaci, telefonicky nebo mailem na recepci). Pomáháte tak ostatním členům.

Nezapomeňte prosím, že hra na hřišti platí pro členy, kteří mají zaplacen hrací poplatek na rok 2023.


více
Řádná Valná hromada spolku 2023 28. 03. 2023

Řádná Valná hromada spolku 2023 

V pondělí 27. března 2023 se na Kaskádě konala řádná Valná hromada spolku. Čtyřicítka přítomných členů vyslechla zprávu prezidenta klubu Antonína Jízdného, zprávu o sportovní činnosti a úspěších reprezentace klubu v loňském roce a dále zprávu o činnosti Správní rady za loňský rok. Zprávy o hospodaření klubu za rok 2022 i návrh rozpočtu na rok 2023 byly jednohlasně schváleny.


více
Kaskáda UAX SKI & GOLF Cup 2023 10. 02. 2023

Kaskáda UAX SKI & GOLF Cup 2023 

Zveme všechny děti a mládež na jedinečnou dvojkombinaci lyžařského závodu a golfového turnaje.
Lyžařský závod se bude konat v sobotu 4. 3. ve skiareálu Bílá v Beskydech, golfový turnaj se odehraje v sobotu 13. 5. v Golf resortu Kaskáda. Více informací najdete zde...


více
Večer reprezentace Golf Clubu Brno 26. 01. 2023

Večer reprezentace Golf Clubu Brno  

V pondělí 23. ledna se na Kaskádě uskutečnil Večer reprezentace Golf Clubu Brno. 

Za účasti reprezentantů, rodičů, trenérů, sponzorů a vedení klubu a resortu byly kapitánem reprezentace Milanem Mojžíšem prezentovány výsledky loňské úspěšné sezóny - nejúspěšnější v dosavadní historii klubu. Úspěšní reprezentanti převzali z rukou prezidenta klubu Antonína Jízdného a předsedy představenstva Golf Brno, a.s. Vladimíra Plašila krabice míčů.
Hráčem roku 2022 byl vyhlášen Filip Jakubčík, juniorkou roku je Julie Oplatková.

Během večera byl v krátkosti představen tréninkový systém reprezentace, tréninky nejmenších dětí v Kaskáda Golf Academy a plánované sportovní akce, které bude v roce 2023 hostit Golf resort Kaskáda.

Děkujeme všem, kteří se na Večeru reprezentace organizačně spolupodíleli a děkujeme hráčům, kapitánům a trenérům za dosažené výsledky.

Fotogalerie z akce ke stažení zde...


více
Permanentka do indooru za téměř polovinu 20. 01. 2023

Permanentka do indooru za téměř polovinu 

Ještě 2 měsíce tréninku v indooru jsou před námi. Od 20. 1. si mohou členové Golf Clubu Brno a Golfového klubu Brno Žabovřesky zakoupit permanentku za 3 000,- Kč. Pro nečleny klubu je cena 3 500,- Kč. Hodinové a denní vstupné zůstává beze změn.
Přijďte potrénovat před sezónou! Indoor hala na brněnském výstavišti, pavilon H je otevřena každý den v čase 9:00 - 19:30 hod.


více
Aktuální informace o provozu hřiště 17. 01. 2023

Aktuální informace o provozu hřiště 

Vzhledem k očekávanému ochlazení se bude od středy 18. 1. hrát opět na ZIMNÍ GREENY!
Zimní greeny budou zatím až do odvolání, v případě změny vás budeme  informovat.
Pro trénink před sezónou navštivte naši indoor halu na brněnském výstavišti, pavilon H.


více
Novoroční odpal 2023 02. 01. 2023

Novoroční odpal 2023 

Za krásného slunečného počasí se 1. 1. 2023 ve 13 hodin uskutečnil tradiční Novoroční odpal. Dostavila se početná skupina členů klubu v čele s prezidentem Antonínem Jízdným, podával se svařák a vánoční cukroví.
Děkujeme všem, kteří přišli a všem ostatním přejeme zdravý, úspěšný, veselý a šťastný rok 2023.
Ať žije golf, ať žije Golf Club Brno, ať žije Kaskáda.


více
VEČER ČESKÉHO GOLFU - OCENĚNÍ NAŠICH HRÁČŮ 18. 12. 2022

VEČER ČESKÉHO GOLFU - OCENĚNÍ NAŠICH HRÁČŮ 

27. ročník Večera českého golfu přinesl ocenění i dvěma našim hráčům:
- Starší žákyní roku se stala Julie OPLATKOVÁ
- Mid-amatérem roku se stal Stanislav NESTRAŠIL ml.
Oběma úspěšným reprezentantům srdečně gratulujeme!

Golfisty roku se stal Jiří Zuska a Denisa Vodičková mezi amatéry a Jan Cafourek se Sárou Kouskovou mezi profesionály.


více
Vítězem Cross Country S. Nestrašil ml. 01. 11. 2022

Vítězem Cross Country S. Nestrašil ml. 

Poslední velký letošní klubový turnaj je minulostí. Vítězem tradičního Cross Country se stal Standa Nestrašil ml. Za typicky podzimního počasí s celodenní mlhou, avšak bez deště, se do boje s nástrahami jedinečných kombinací jamek pustilo 91 hráčů. Fotogalerii Ivo Douška z turnaje si můžete prohlédnout zde...


více
Kdo nezažil, neuvěří! Turnaj Pomsta greenkeeperů 22.10.2022 24. 10. 2022

Kdo nezažil, neuvěří! Turnaj Pomsta greenkeeperů 22.10.2022 

Špatná předpověď počasí způsobila, že ze 40 původně přihlášených na pověstný turnaj Pomsta greenkeeperů se startovka smrskla na 24 a skutečnost byla ještě slabší – s představou trvalého deště nastoupilo jen 16 nejodolnějších. Nakonec tak strašně nepršelo, v průběhu hry déšť ustal.
Všichni byli zvědaví, co na ně greenkeepeři nastražili. Super rychlé greeny? Pozice, kde se míček nezastaví?  Ale bylo to úplně jinak a o moc barvitější, než si hráči uměli představit. Více o turnaji zde...
Páni greenkeepři, velké díky, přijdem zas! 
Ivo Doušek
Fotogalerii z turnaje najdete zde...


více
Vítězem série klubových turnajů Petr Hoffmann 18. 10. 2022

Vítězem série klubových turnajů Petr Hoffmann 

Letošní série klubových turnajů je minulostí. Jejím celkovým vítězem se stal Petr Hoffmann ziskem 254 stb. bodů. O pouhé 4 body zpět zůstal Jiří Sachr, když před finálovým turnajem měli oba borci stejný počet bodů. Třetí skončil Jiří Symerský. Započítávalo se 6 nejlepších výsledků.
Konečné pořadí nejlepších 20 hráčů série najdete zde... 
Vítězi gratulujeme a všem hráčům děkujeme za účast na všech turnajích série!


více
Stanislav MATUŠ míří na Kaskádu! 08. 10. 2022

Stanislav MATUŠ míří na Kaskádu! 

Stanislav Matuš je golfový profesionál, který se jako první Čech dostal do nejvyšší evropské soutěže European Tour a několik let si udržel kartu také na Challenge Tour.
Podařilo se nám se Standou navázat spolupráci a od letošní sezóny bude předávat své bohaté golfové zkušenosti právě na Kaskádě. V průběhu své golfové kariéry se setkal s několika mezinárodními trenéry a své nabité zkušenosti chce předávat dále, a to nejen dospělým hráčům a členům klubu, ale hlavně dětem a mládeži.

Od 10. října bude Standa pravidelně každé pondělí působit v pozici asistenta hlavního trenéra SVG Elite, kde doplní současný tým našich trenérů. V odpoledním tréninku se bude specializovat zejména na hru na hřišti a krátkou hru.
Standovy zkušenosti z turnajů nejvyšších evropských túr budou mít možnost okusit i mladší hráči ze SVG Junior v podobě dobrovolných individuálních tréninků, či skupinové hře na hřišti. Tyto tréninky budou vždy ve středu.

Chcete si domluvit trénink či hru se Standou Matušem?
Využijte jeho přítomnosti v pondělí a ve středu na Kaskádě. Pro domluvu tréninku v dopoledních hodinách jej můžete telefonicky kontaktovat na tel. 777 749 044.


více
Chlapci do 18 let získali 3. místo na Mistrovství ČR družstev 26. 09. 2022

Chlapci do 18 let získali 3. místo na Mistrovství ČR družstev 

Další medailový výsledek přivezli naši reprezentanti do 18 let, když o víkendu 23. - 25. září obsadili na hřišti v Bitozevsi 3. místo v Mistrovství ČR družstev chlapců. Ve čtvrtfinále hoši vyřadili GC Black Bridge 4:1 na zápasy, v semifinále však podlehli těsně Beskydskému GK 2:3. V boji o bronz pak přehráli GC Kunětická Hora 4:1.
Družstvo odehrálo turnaj ve složení Adam Benčík, Bence Bertényi, Tomáš Fašina, Tobias Munk a Michal Talanda. Kapitánem úspěšného týmu byl Milan Mojžíš.
GRATULUJEME a děkujeme za další velký úspěch klubu!


více
Mistry klubu ve hře na rány se stali Sofie Hlinomazová a Stanislav Nestrašil ml. 12. 09. 2022

Mistry klubu ve hře na rány se stali Sofie Hlinomazová a Stanislav Nestrašil ml. 

Víkend 10.-11.9. byl ve znamení klubového mistrovství ve hře na rány. V hlavních kategoriích si vítězné trofeje odnesli Sofie Hlinomazová (149/+5) a Stanislav Nestrašil ml. (141/-3). V mid amatérských kategoriích patří prvenství Petře Chudé a opět Standovi Nestrašilovi ml. V kategorii mládeže do 14 let zvítězil Alex Zavřel.
Titul mezi seniory získal Pavel Klement, u seniorek to byla Stanislava Stejskalová. Kategorii Master seniorů ovládl Radek Jurča a Master seniorky Renata Volná.
Radek Jurča navíc ozdobil mistrovství a především svůj výkon Hole-In-One na jamce č. 5 Dřevěné!
Všem vítězům gratulujeme!
Mistrovství sponzorsky a mediálně podpořil TV kanál Golf Channel.
Výsledky Mistrovství klubu ve hře na rány...
Výsledky Seniorského mistrovství klubu ve hře na rány...
Galerie fotek z vyhlášení výsledků mistrovství...
Galerie fotek z celého mistrovství včetně vyhlášení výsledků...

 


více
Letošní klubové jamkovky už mají své vítěze 10. 09. 2022

Letošní klubové jamkovky už mají své vítěze 

Vítězem letošní klubové jamkovky se stal David Jízdný, který ve finále porazil Julii Oplatkovou 7&6. V seniorské jamkovce byl boj vyrovnaný do posledního puttu - tady byl šťastnější Libor Daněk, který zvítězil nad Michalem Chaloupkou (1 up).
V soutěži dvojic si trofej pro vítěze odnese dvojice David + Antonín Jízdní, která ve finále přehrála Michala Brychtu s Petrem Hoffmannem.
Všem vítězům gratulujeme!


více
Dívky do 18 let vezou titul z Mistrovství ČR družstev! 05. 09. 2022

Dívky do 18 let vezou titul z Mistrovství ČR družstev! 

Dalšího skvělého výsledku dosáhly naše hráčky do 18 let, které o víkendu 2. - 4. září získaly na bechyňském hřišti titul v Mistrovství ČR družstev dívek. Turnajem prošly bez sebemenšího zaváhání a postupně vyřadily ve čtvrtfinále GC Black Bridge 4:1 na zápasy, v semifinále GC Mstětice 4,5:0,5 a ve finále Beskydský GK 4:1.
Družstvo odehrálo turnaj ve složení Barbora Bujáková, Sofie Hlinomazová, Tereza Schwarzová a Tereza Zavřelová. Kapitánkou úspěšného týmu byla Lucie Hinnerová. GRATULUJEME a děkujeme za další velký úspěch klubu!


více
Smíšené družstvo do 14 let obsadilo 4. místo na MČR družstev 04. 09. 2022

Smíšené družstvo do 14 let obsadilo 4. místo na MČR družstev 

Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let se hrálo na rožnovském hřišti Valašského GK. Naši mladí hráči ve čtvrtfinále porazili hráče z GC Mstětice poměrem 3:2 na zápasy. V semifinále však již po boji podlehli dalšímu pražskému klubu z Hodkoviček stejným poměrem 3:2. V boji o bronzové medaile pak nestačili na hráče z GC Austerlitz (4:1) a z turnaje si tak odvezli nepopulární "bramborové" medaile.
Družstvo pod vedením kapitána Lukáše Pavelky hrálo ve složení Daniel Běhal, Julie Oplatková, Barbora Vinklerová a Alex Zavřel, náhradníkem byl Pavel Vinkler.


více
Vítězem Prezidentského poháru David Jízdný 29. 08. 2022

Vítězem Prezidentského poháru David Jízdný 

Vítězem tradičního Prezidentského poháru, který se hrál 28. srpna za velkého zájmu členů klubu na všech třech devítkách, se stal David Jízdný. Gratulujeme!
Fotogalerie z turnaje...


více
Úspěchy našich reprezentantů na túrách ČGF 28. 08. 2022

Úspěchy našich reprezentantů na túrách ČGF 

Poslední srpnový víkend byl ve znamení turnajů Czech Open Golf Tour (COGT) a Národní Golfové Tour Mládeže (NGTM). První túra se hrála na Karlštejně a skvěle si v ní vedli Adam Bruzl a Sofie Hlinomazová, kteří obsadili shodně 2. místa. Mezi muži se do Top10 dostali ještě Stanislav Nestrašil a Michal Talanda (oba dělené 4. místo), v ženách skončila 10. Tereza Zavřelová.
V mládežnické NGTM na jihočeském Mnichu zvítězili ve svých kategoriích Julie Oplatková (žákyně) a Tomáš Fašina (kadeti). V žákyních doplnila Julii na stupních vítězů stříbrná Barbora Vinklerová.
Gratulujeme všem hráčům ke skvělým výsledkům!


více
Družstvo do 16 let vítězem Poháru klubů 14. 08. 2022

Družstvo do 16 let vítězem Poháru klubů 

Ve dnech 11.-14. srpna se na telčském hřišti odehrálo první letošní Místrovství ČR družstev mládeže - Pohár klubů pro smíšená družstva do 16 let.
Ve čtvrteční kvalifikaci na rány skončili naši hráči na 2. místě, 6 ran za GC Mstětice. Následovalo jamkové play-off, ve kterém naši hráči vyřadili ve čtvrtfinále GC Black Bridge poměrem 5:2 na zápasy, v semifinále zdolali regionálního rivala GC Austerlitz 4,5:2,5, v nedělním finále po velké bitvě udolali GC Mstětice 4:3 a mohli tak slavit historicky první titul v soutěžích družstev mládeže ČGF.
Velká gratulace a obdiv za předvedený výkon patří hráčům - Tomáši Fašinovi, Tobiasi Munkovi, Julii Oplatkové, Davidovi Pavelkovi, Ondřeji Šustkovi a Anně Zapletalové a samozřejmě také kapitánovi Lukáši Pavelkovi spolu s kapitánem reprezentace Milanem Mojžíšem, kteří družstvo na turnaji doprovázeli.


více
Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 07. 08. 2022

Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 

Filip Jakubčík a Denisa Vodičková se stali na Kaskádě Mezinárodními mistry ČR ve hře na rány. Turnaj se hrál ve dnech 3.-6.8. za účasti 150 hráčů ze 12 zemí. Úspěch domácího klubu ještě zvýraznila Sofie Hlinomazová 3. místem mezi ženami. V TOP 10 skončili mezi muži Standa Nestrašil (6.) a mezi ženami Tereza Zavřelová (8.).
Konečné výsledky – muži
Konečné výsledky - ženy


více
EXTRALIGA DRUŽSTEV MUŽŮ - ÚSPĚŠNÁ OBHAJOBA TITULU 31. 07. 2022

EXTRALIGA DRUŽSTEV MUŽŮ - ÚSPĚŠNÁ OBHAJOBA TITULU 

Naši reprezentanti obhájili titul vítěze extraligy družstev mužů.
Finálový turnaj se hrál od čtvrtka do neděle v Panorama Golf Resortu Kácov. Po 4. kole kvalifikace na rány skončil náš tým na 2. místě. V následném play-off v jamkové hře naši hráči postupně vyřadili ve čtvrtfinále Royal GC Mariánské Lázně 4,5 : 0,5, v semifinále GC Kunětická Hora až na 3. jamce play-off rozehrávky a ve finále pak přehráli Prague City GC poměrem 6 : 3.
Družstvo odehrálo finálový turnaj ve složení B. Bertényi, A. Bruzl, F. Jakubčík, B. Kötel, S. Nestrašil, J. Šustek, náhradníci R. Polan, D. Jízdný, kapitán O. Symerský, kouč P. Gál ml.
Děkuji všem hráčům, kapitánovi i trenérům za vynikající reprezentaci našeho klubu!
A. Jízdný, prezident klubu


více
Kvalifikace družstev mládeže ve znamení postupů 28. 07. 2022

Kvalifikace družstev mládeže ve znamení postupů 

V úterý 19. 7. se odehrály kvalifikace družstev mládeže ČGF do 14 a do 18 let za účasti našich týmů. Jak smíšené družstvo do 14 let v Olomouci, tak i družstva chlapců a dívek do 18 let na Kunětické Hoře zvládly úlohu favoritů a postoupily shodně z druhých míst do finálových turnajů Mistrovství ČR. 
Poslední kvalifikací byla regionální kvalifikace smíšených družstev do 16 let ve Slavkově v úterý 26. 7. I přes deštivé počasí prokázali naši hráči vynikající formu, s přehledem zvítězili a postoupili do finálového turnaje v Telči (11. - 14. 8.).
Gratulujeme všem družstvům k postupu a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu!


více
Medaile z juniorského mistrovství ČR 16. 07. 2022

Medaile z juniorského mistrovství ČR 

Ve dnech 14.-16. července se na liberecké Ypsilonce odehrálo letošní Mezinárodní mistrovství juniorů a dorostenců za početné účasti našich hráčů. Nejblíže k prvenství měla Tereza Zavřelová (212/-4), která v kategorii dorostenek prohrála až na druhé jamce rozehrávky s olomouckou Veronikou Kedroňovou. Druhé místo mezi juniorkami si odváží i Mariana Poláková (218/+2), která však na vítězku ztratila 13 ran. V kategorii juniorů se na pódium dostal Adam Bruzl, který po výsledku 215/-1 obsadil 3. místo.
Všem úspěšným reprezentantům gratulujeme!


více
Julie Oplatková národní mistryní mezi žákyněmi 01. 07. 2022

Julie Oplatková národní mistryní mezi žákyněmi 

Od středy 29. června do pátku 1. července se na hřišti v Sokolově konalo Národní mistrovství ČR žáků a kadetů. Největšího úspěchu dosáhla Julie Oplatková (viz foto), která ovládla kategorii žákyň (do 14 let) po kolech 75, 69 a 83 (+11). V kategorii kadetek skončila na skvělém druhém místě Anička Zapletalová, která zaostala za vítěznou Kristinou Lebovou o pouhou jednu ránu. Ve stejné kategorii skončila na 4. místě Ester Otiepková.
Všem úspěšným reprezentantům gratulujeme!


více
Turnaj Správní rady 28. 06. 2022

Turnaj Správní rady 

Neděle 26. června byla ve znamení 2. velkého klubového turnaje - turnaje Správní rady. V teplém letním počasí změřilo síly 80 golfistů a golfistek. Nejlepšími byli Jiří Symerský (kat. A), Miloň Mlčák (kat. B) a Eva Vystrčilová (kat. C). Absolutním vítězem se stal Jiří Symerský. Gratulujeme!


více
Extraligový víkend a Filip Jakubčík na Challenge Tour 20. 06. 2022

Extraligový víkend a Filip Jakubčík na Challenge Tour 

Uplynulý víkend 17.-19.6. byl ve znamení první části extraligy družstev. Hrálo se na Mnichu a obě naše družstva si po prvních třech kolech vedou velmi dobře. Obhájci prvenství - naši hráči -  jsou průběžně na druhém místě, ženy jsou čtvrté. Závěrečné kolo na rány a následné play-off se hraje na konci července v Panorama resortu Kácov.

Dalšího velmi dobrého výsledku dosáhl Filip Jakubčík na turnaji Challenge Tour na Kaskádě ve dnech 16.-19.6. Po kolech 69, 72, 69 a 70 (-4) skončil na děleném 31. místě jako nejlepší amatér a zároveň nejlepší z českých hráčů! Zvítězil Dán Martin Simonsen (-20).
Fíku, děkujeme za perfektní reprezentaci České republiky i našeho klubu!


více
Úspěšné vystoupení našich hráčů na Mistrovství Chorvatska 15. 06. 2022

Úspěšné vystoupení našich hráčů na Mistrovství Chorvatska 

Velkým úspěchem našich hráčů skončilo Mistrovství Chorvatska, hrané ve dnech 9.(10.) - 12. 6. na hřišti Riverside u Zagrebu. Mezi ženami jasně dominovala Karolína Stará, která zvítězila s velkým náskokem po kolech 73, 72 a 75. Mezi muži utekl titul Honzovi Šustkovi (69, 77, 71, 70) až na druhé jamce play-off a patří mu tak 2. místo a titul chovatského vicemistra.
Oběma našim úspěšným reprezentantům gratulujeme!


více
CHALLENGE TOUR - INFORMACE PRO ČLENY 10. 06. 2022

CHALLENGE TOUR - INFORMACE PRO ČLENY 

Omezení a uzavírky, související tímto významným profesionálním turnajem:

  • Ne 12. 6. hřiště (Kamenná/Dřevěná) uzavřeno z důvodu zavážení reklam a finální přípravy hřiště; Železná devítka otevřena.
  • Po 13. 6. – Ne 19. 6. otevřená pro volnou hru devítka Železná, ostatní devítky uzavřeny. Pro tyto dny platí běžný způsob rezervace vašich startovních časů.
  • Parkování pouze na horním štěrkovém parkovišti. Ostatní parkovací plochy budou uzavřeny.
  • Restaurace otevřena.
  • Všechny tréninkové plochy uzavřeny, POZOR - driving range uzavřen již od neděle 12. 6. od 14:00 hod.
  • Akademie otevřena po celou dobu akce, platí běžný způsob rezervace vašich startovních časů.
  • Buggy pro hru nebudou bohužel k dispozici.

Pro období 13. – 19. 6. 2022 platí pro vás členy, kteří nemáte dokoupenou volnou hru na hřiště spolupracující s TMR, zvýhodněná hra na těchto hřištích:

Hra zdarma - hřiště Ostravice

Hra se slevou 50% - hřiště Olomouc, Kunětická Hora a Skalice

Co pro hru na těchto hřištích máte udělat? Stačí si rezervovat čas startu na recepci daného hřiště a  prokázat se kartou ČGF (prokázat tedy členství v GC Brno).

Váš tým Kaskáda


více
Výsledky našich hráčů na významných turnajích 07. 06. 2022

Výsledky našich hráčů na významných turnajích 

Uplynulý víkend byl bohatý na domácí i zahraniční turnaje, samozřejmě i s účastí našich hráčů a hráček. Přinášíme přehled těch nejlepších výsledků:
18. German Girls Open 2022 v St. Leon-Rot - v nabyté konkurenci předních evropských hráček se Sofie Hlinomazová umístila na velmi pěkném děleném 14. místě.
LETAS Amundi Czech Ladies Challenge na Zbraslavi - nejlepší z našich hráček byla Karolína Stará na děleném 12. místě.
XXVIII Mezinárodní mistrovství Polska mužů v Postolowu - Michal Talanda obsadil 11. místo.


více
Turnaj zakladatelů 30. 05. 2022

Turnaj zakladatelů 

V sobotu 28. 5. se odehrál historicky první ročník Turnaje zakladatelů. Jak název turnaje napovídá, zúčastnilo se jej mnoho klíčových osob pro vznik Golf Clubu Brno i samotného hřiště Kaskáda. Prvním absolutním vítězem se stal Jiří Urbánek ml. (viz foto).
Výsledky turnaje najdete zde...
Fotogalerii (nejen z tohoto) turnaje najdete v sekci Turnaje > Foto GALERIE resp. zde...


více
Úspěšný víkend našich reprezentantů 23. 05. 2022

Úspěšný víkend našich reprezentantů 

Naši reprezentanti přivezli z 2. Národní Golfové Túry Mládeže v České Lípě zlaté, stříbrné a bronzové umístění. Julie Oplatková zvítězila mezi žákyněmi, Ondra Šustek skončil druhý mezi kadety a Anička Zapletalová obsadila třetí místo v kategorii kadetek (viz foto).
Kompletní výsledky turnaje najdete zde...

Na Czech Open Golf Tour v Beřovicích se naši hráči také neztratili. V ženách jsme měli v TOP10 hned 3 hráčky - Karolínu Starou (T4), Sofii Hlinomazovou a Terezu Schwarzovou (obě T7). Mezi muži vybojoval své první TOP10 Adam Bruzl (T10).
Kompletní výsledky turnaje najdete zde...


více
Ladies Cup 16. 05. 2022

Ladies Cup 

V neděli 15. května se za krásného letního počasí odehrál dámský Ladies Cup. Vítězkami se staly Zuzana Matějková (kat. HCP do 26) a Hana Šťastná (kat. HCP nad 26). Celkovou vítězkou se stala Jana Sedláčková. Gratulujeme!
Kompetni fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout zde...


více
1. COGT - úspěšné vystoupení žen GC Brno 09. 05. 2022

1. COGT - úspěšné vystoupení žen GC Brno 

Na prvním letošním federačním turnaji - Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour, hraném na Kaskádě o víkendu 6.-8. května se mimořádně dařilo našim ženám. Historicky první finanční prémii si odnesly hned 3 hráčky našeho klubu - 2. Karolína Stará (+4) a na děleném 4. místě Anna Zapletalová s Barborou Bujákovou (obě +8). Zvítězila Denisa Vodičková z Beskydského GK (-2).
Muži to měli v silné konkurenci profesionálů těžší - nejlepší byl nakonec Adam Bruzl (-4). Vítězem se stal v souboji dvou našich předních profesionálů Filip Mrůzek, který hned na první jamce rozehrávky porazil Stanislava Matuše (oba -16).
Kompletní výsledky turnaje najdete zde....


více
2. turnaj série nedělních klubových turnajů 02. 05. 2022

2. turnaj série nedělních klubových turnajů  

V neděli 1. května se za účasti 75 hráčů odehrál 2. turnaj série nedělních klubových turnajů. V příjemném, téměř letním počasí nakonec byli nejlepšími: Jakub Směšný (GC Kšírovka - kat. A), Jindřich Svojanovský (kat. B) a Radek Babáš (kat. C). Gratulujeme!


více
Staří vs. Mladí 28. 04. 2022

Staří vs. Mladí 

V sobotu 23. 4. 2022 proběhl na Kaskádě patřičně vyhecovaný a dlouho očekávaný souboj generací ........... bitva starých a mladých brněnských golfových teamů.
Výsledek ranních foursomů 2:2 a odpoledních jamkovek 4:4 znamenal celkové skóre 6:6, což ve finále znamená, že podle rydercupových zvyklostí se z celkového vítězství radují na základě posledního výsledku před dvěma lety opět staří zkušení a ostřílení pardálové.
V novodobé historii těchto klání překlopili vedení na svou stranu staří v poměru 2:1.

Za vítězné staré se bitvy zúčastnili Tomáš Jízdný, Petr Hensl, Pavel Míča, Mirek Stehlík, Adam Studený, Vilda Ráček, Martin Veselý, Jakub Krejčí a Jirka Symerský.

Za srdnatě bojující mladé nastoupili David Jízdný, Kryštof Sochna, Marek Kočica, Jara Černý, Roman Pros ml., Standa Nestrašil, Adam Bruzl a Ondra Symerský.

Děkujeme našim mladším golfovým kamarádům za krásný golfový zážitek a večerní úhradu celodenního účtu v místní restauraci a těšíme se na další setkání v roce 2023.

Za staré, ale jinak duchem neustále mladé golfisty, Jirka Symerský


více
REPRE PRO AM 2022 19. 04. 2022

REPRE PRO AM 2022 

V neděli 17. dubna se odehrál turnaj na podporu klubové reprezentace ve formátu Pro-Am texas scramble.
Vítězem se stal flajt ve složení E. Plašilová, P. Rohlínek, T. Rohlínek a O. Symerský.
Vítězům gratulujeme a děkujeme všem, kteří účastí na turnaji podpořili naši reprezentaci. Během turnaje a po něm se podařilo vybrat částku 117.100 Kč. Celý výtěžek bude věnován na podporu klubové reprezentace a rozvoj talentované mládeže.
Správní rada klubu děkuje všem sponzorům za podporu klubové reprezentace.


více
1. turnaj série nedělních klubových turnajů 11. 04. 2022

1. turnaj série nedělních klubových turnajů 

V neděli 10. dubna odstartovala klubová turnajová série prvním turnajem. Do chladného větrného počasí se vydalo 53 hráčů ve třech kategoriích. Nejlepšími byli: Ondřej Symerský (kat. A), Vítězslav Vídenka (kat. B) a Jiří Krejčí (kat. C). Gratulujeme!


více
Odehrán první letošní klubový turnaj 04. 04. 2022

Odehrán první letošní klubový turnaj 

V neděli 3. dubna se odehrál první klubový turnaj v sezoně 2022. Za velmi chladného počasí dorazilo 16 odvážných hráčů, kteří se s hřištěm i počasím poprali velmi dobře. Nejlepší byla dvojice Jan Matusík a Jiří Sachr.

  


více
Aktuální provoz resortu 02. 04. 2022

Aktuální provoz resortu 

Od pátku 18. 3. 2022 je uzavřen indoor na brněnském výstavišti
- Driving range v Žabovřeskách otevírá v pondělí 4. dubna

- Od pátku 1. dubna je uvedeno do standardního provozu celé hřiště
- Tréninkové plochy jsou pro trénink k dispozici
- Akademie par 3 je otevřena
- Odbavení pro hru na hřiště probíhá standardním způsobem, je tedy potřeba mít rezervován teetime a odbavit se na recepci nebo on-line
- Hra na hřišti platí pro členy, kteří mají zaplacen hrací poplatek na rok 2022


více
Členské karty ČGF a osobní stránka golfisty 26. 03. 2022

Členské karty ČGF a osobní stránka golfisty 

Členské karty ČGF se již letos NEVYDÁVAJÍ. Loňské mají neomeznou platnost a je možné je nadále používat.
Souběžně je také možné využívat mobilní aplikaci ČGF.
V těchto dnech byla také nově spuštěna Osobní stránka golfisty.


více
Řádná Valná hromada spolku 2022 24. 03. 2022

Řádná Valná hromada spolku 2022 

V pondělí 21. března 2022 se na Kaskádě konala řádná Valná hromada spolku. Necelá čtyřicítka přítomných členů vyslechla zprávu prezidenta klubu Antonína Jízdného, zprávu o sportovní činnosti mládeže a dospělých a dále zprávu o činnosti Správní rady v loňském roce. Zprávy o hospodaření klubu za rok 2021 i návrh rozpočtu na letošní rok byly jednohlasně schváleny.


více
Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě 02. 03. 2022

Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě 

Vážené golfistky a vážení golfisté,

nepochybujeme, že všichni pozorně sledujete ukrajinské válečné drama, a tak bychom vás rádi informovali, že se do organizované humanitární pomoci ukrajinským uprchlíkům zapojilo nejenom město Kuřim, ale i náš golfový areál Kaskáda, který nabídl k využití 20 pokojů.

K dnešnímu dni je v nich již bezplatně ubytováno 45 osob, převážně žen a dětí, a tak jsme se společně s Drago Sukalovským, starostou města Kuřim, dohodli na založení charitativního účtu, ze kterého bude hrazeno stravování a základní potřeby ukrajinských uprchlíků nacházejících se v Kuřimi a na Kaskádě.

Pokud se rozhodnete vyjádřit svou solidaritu s Ukrajinou finančním darem, budeme rádi, když si pro svůj příspěvek vyberete právě tento charitativní bankovní účet.

Číslo charitativního účtu vedeného u Komerční banky: 27-8683960217/0100. Účet je transparentní.

V Kuřimi dne 2. 3. 2022

Antonín Jízdný, prezident GC Brno

Josef Slezák, prezident GK Brno-Žabovřesky


více
Novoroční odpal 2022 03. 01. 2022

Novoroční odpal 2022 

Za příjemného novoročního počasí a dobré atmosféry jsme zahájili sezónu nejenom novoročním odpalem, ale zejména příjemným setkáním s voňavým svařákem a vánočním cukrovím.

Všem děkuji za účast a ještě jednou vše NEJ do nového roku.

Antonín Jízdný, prezident klubu

Foto: Ivo Doušek - děkujeme


více
Členské příspěvky 2022 02. 12. 2021

Členské příspěvky 2022 

Vážení členové klubu,

Správní rada GCB stanovila výši a splatnost členských příspěvků na rok 2021. Celý text dopisu členům ohledně příspěvků najdete v sekci Dokumenty > Členské příspěvky 2021 a celou strukturu příspěvků vč. vstupních poplatků pak v sekci Klub > Členství.

Příspěvky se vztahují k činnosti klubu po celý kalendářní rok od jeho počátku a měly by být zaplaceny před jeho začátkem, tedy do 31. 12. roku předcházejícího. Nejpozdější termín úhrady ročních příspěvků je 31. 1. 2022.

Děkujeme všem členům za včasnou úhradu příspěvků a přejeme klidné Vánoce a pevné zdraví v novém roce.


více
Provoz indooru na BVV v pavilonu H 26. 10. 2021

Provoz indooru na BVV v pavilonu H 

Od pondělí 1. listopadu opět zahajuje provoz indoor na brněnském výstavišti v pavilonu H. Ceník služeb najdete zde...

V období vánočních svátků je indoor uzavřen - 24., 25. a 26. 12. a dále 31.12. 2021 a 1.1.2022. Mimo tyto dny platí standardní otevírací doba od 9:00 do 19:30 hodin.


více
Evropský pohár mistrů klubů - 6. místo 25. 10. 2021

Evropský pohár mistrů klubů - 6. místo 

Naši muži odehráli ve dnech 21.-23.10.2021 v Portugalsku na hřišti Troia Golf Evropský pohár mistrů klubů - turnaj pro mistry ligových soutěží evropských zemí. Náš klub reprezentovali David Jízdný, Bence Kötel a Jan Šustek. Po velmi dobrých výkonech po všechny tři dny nakonec skončili naši muži na velmi pěkném děleném 6. místě spolu s domácími Portugalci.
Pánové, díky všem za výbornou reprezentaci našeho klubu na evropské scéně!
Výsledky turnaje najdete zde...


více
Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a 18 let - dvakrát 2. místo 05. 10. 2021

Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a 18 let - dvakrát 2. místo 

První říjnový víkend (1.-3.10.) byl ve znamení finálových turnajů Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a do 18 let. Ve všech soutěžích jsme měli zástupce.
V Mistrovství ČR smíšených družstev do 14 let, které se hrálo na Svratce, obsadilo naše družstvo 4. místo, když po semifinálové prohře až v play-off s GC Austerlitz prohrálo v boji o bronz se silným Albatross GC poměrem 4:1.
V Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let (hřiště Kotlina Terezín) naši hráči postupně vyřadili GC Black Bridge a Beskydský GK. Ve finále narazili také na Albatross GC a stejně jako hráči U14 mu podlehli 4:1 a skončili tak na pěkném 2. místě.
V Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let (hřiště Praha Motol) obsadily naše hráčky také 2. místo. Po vyřazení Prague City GC a Beskydského GK nestačily až ve finále na družstvo GC Olomouc, kterému podlehly až na první jamce play-off...
Všem hráčům a kapitánům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k medailovým úspěchům!


více
Prezident Masters a NGTM Masters ve znamení úspěšných výsledků našich hráčů 27. 09. 2021

Prezident Masters a NGTM Masters ve znamení úspěšných výsledků našich hráčů 

O víkendu 24., resp. 25.-26.9. se odehrály poslední letošní významné individuální turnaje z kalendáře ČGF.
Na Prezident Masters v Karlových Varech se blýskla velmi pěkným 3. místem mezi ženami Tereza Zavřelová, která se k bronzu dostala po vyrovnaných kolech 3 x 75 ran. Na 9. místě skončila Karolína Stará.
Finálovým turnajem Masters byla zakončena letošní Národní Golfová Tour Mládeže. Na Darovanském dvoře si vedl nejlépe Petr Pololáník, který zvítězil v kategorii kadetů. V žácích skončil Ondra Šustek na 2. místě. Mezi žákyněmi obsadila Ester Otiepková 4. místo, pouhou ránu za pódiovým umístěním.


více
Mistrovství klubu na rány 2021 14. 09. 2021

Mistrovství klubu na rány 2021 

O víkendu 11.-12.9. se odehrálo Mistrovství klubu ve hře na rány. Mistrovství se zúčastnilo celkem 54 hráčů a hráček.
V mužské kategorii si prvenství odnesl Stanislav Nestrašil ml. výkonem 146 ran. O ránu zpět na 2. místě skončil Petr Pololáník (147) a o další ránu zpět na 3. místě skončil Adam Bruzl (148).
Mezi ženami zvítězila Tereza Zavřelová - 157 ran. Na 2. místě skončila Karolína Stará (159), 3. místo brala Mariana Poláková (164).
Mezi Mid-amatéry byli nejlepší Jakub Krejčí (151) a Lucie Horná (195).
V seniorech dominoval Petr Mareček (174) před Liborem Jedličkou (181) a Radovanem Drobílkem (188). Seniorky ovládla Stanislava Stejskalová (191) před Elenou Machátovou (199) a Miladou Michaelou Lazarovou (218).
Petr Mareček svým výkonem ovládl i kategorii Master seniorů.

Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem za účast na Mistrovství.


více
4. RB Czech Golf Amateur Tour 31. 08. 2021

4. RB Czech Golf Amateur Tour 

Na konci srpna - 27.-29.8. - se na hřišti v Čeladné odehrál poslední z letošních turnajů Czech Golf Amateur Tour.
A vidět, zejména ve výsledcích, byli naši reprezentanti. V mužské kategorii sahal po vítězství Jan Šustek, který po třech kolech dosáhl shodného výsledku jako Junmin Choi (222 ran). Play-Off o vítězství však ve svůj prospěch rozhodl právě jihokorejský hráč hned na první jamce. Stupně vítězů doplnil 3. místem Standa Nestrašil ml.
Mezi ženami byla po dvou kolech ve vedení Karolína Stará, která se nakonec musela spokojit pouze se 3. místem. Čtvrtá skončila Sofie Hlinomazová.


více
O Pohár prezidenta - poděkování 30. 08. 2021

O Pohár prezidenta - poděkování 

V neděli dne 29. 8. 2021 jsme společně oslavili 15. výročí golfu na Kaskádě v rámci společensko-sportovní akce.
Součástí programu byl nejen turnaj o Prezidentský pohár, ve kterém zvítězil velmi dobrým výkonem Petr Hensl, ale zejména charitativní dobrovolná sbírka ve prospěch paní Krajsové, kterou tornádo vážně zranilo a připravilo o domov.
Chci poděkovat účastníkům turnaje za vybrané finanční prostředky ve výši 102.000,- Kč a dále všem členům klubu, kteří již finanční podporu zaslali nebo zašlou na účet číslo 123-3142280267/0100.
Bohatý nedělní program ve spolupráci GC Brno, Golf Brno a.s. a TMR byl úspěšný, měl společenskou a pohodovou klubovou atmosféru s velmi dobrou organizací turnaje na třech devítkách a s kvalitním občerstvením po celý den.
Děkuji všem zúčastněným, organizátorům a sponzorům.
Ať žije golf! Ať žije Kaskáda!

Antonín Jízdný
prezident klubu


více
Sbírka na pomoc paní Krajsové 26. 08. 2021

Sbírka na pomoc paní Krajsové 

V rámci turnaje o pohár prezidenta a nebo přímo na finanční účet č. 123-3142280267/0100 lze přispět na pomoc paní Daně Krajsové z Mikulčic, která dne 24. 6. 2021 během ničivého tornáda utrpěla vážné zranění a navíc přišla o nově dostavěný dům.
Dobrovolnou finanční sbírku organizujeme ve spolupráci s městem Kuřim.
Děkujeme za Vaši podporu, která pomůže k překlenutí těžkého období paní Krajsové.


více
Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo 20. 08. 2021

Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo 

Naši mladí reprezentanti do 16 let obhájili loňské 4. místo v Poháru klubů. Mistrovství se hrálo na novém hřišti v Dolní Dobrouči ve dnech 12.-15.8.2021.
Po úvodní jednokolové kvalifikaci na rány skončilo družstvo na 3. místě a ve čtvrtfinále jamkové hry o titul je tak čekal tým z pražských Hodkoviček. S těmi si naši hráči poradili poměrem 4,5 : 2,5. V semifinále se naše družstvo střetlo s GC Mstětice, kterému podlehlo až na 2. jamce play-off, když po čtyřhrách a dvouhrách byl stav nerozhodný 3,5 : 3,5. V boji o bronzové medaile čekal naše hráče silný tým z Beskydského GK, který potvrdil roli favorita a vyhrál 5 : 2.
Družstvo hrálo ve složení - Tomáš Fašina, Sofie Hlinomazová, Ester Otiepková, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Anna Zapletalová, kapitánem byl Milan Mojžíš.


více
Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 09. 08. 2021

Filip Jakubčík Mistrem ČR ve hře na rány 

Dalšího velkého úspěchu dosáhl Filip Jakubčík, když ovládl domácí Mezinárodní mistrovství ĆR ve hře na rány, hrané ve dnech 4. - 7. srpna na Kunětické Hoře. Po kolech 69, 70, 72 a 68 (celkem 279/-9) zvítězil o 2 rány před Slovincem Patrikem Stirnem.
Z dalších našich hráčů skončil na děleném 38. místě Jan Šustek. Mezi ženami se umístila nejlépe Barbora Bujáková na 14. místě.


více
TÝM MUŽŮ GC BRNO VÍTĚZEM EXTRALIGY DRUŽSTEV 01. 08. 2021

TÝM MUŽŮ GC BRNO VÍTĚZEM EXTRALIGY DRUŽSTEV 

Naši muži vybojovali titul v letošní extralize družstev, když naprosto suverénním způsobem ovládli základní část hranou na rány a v následném play-off nenašli přemožitele.

Základní část, hranou 4 kola na rány, ovládli naši muži s náskokem 46 ran (!) na druhý Beskydský GK. Ve čtvrtfinále play-off, hraném na jamky, vyřadili naši hráči Royal GC Mariánské Lázně poměrem 3,5:1,5. Nejvyrovnanější souboj přineslo semifinále s Prague City GC, které naši borci vybojovali poměrem 5:4. Ve finále si pak poradili s Greensgate GC výsledkem 6:3.
Družstvo hrálo ve složení: Filip Jakubčík, David Jízdný, Bence Kötel, Stanislav Nestrašil ml., Richard Polan, Jan Šustek, Bence Bertényi. Kapitánem družstva byl Ondřej Symerský.
Na sobotní finále přijel podpořit naše hráče i nový prezident klubu Antonin Jízdný, který byl mezi prvními gratulanty tohoto historického úspěchu.
 
Ženám se nepodařilo obhájit loňské pódiové umístění. Po základní části sice byly na skvělém druhém místě, avšak prohra ve čvrtfinále s GC Kunětická Hora poměrem 1:2 přisoudila našim hráčkám konečné dělené 5. místo.
Složení družstva: Barbora Bujáková, Lucie Hinnerová, Karolína Stará, Tereza Zavřelová, Sofie Hlinomazová (kapitánka Silvie Procházková).

více
Reprezentační mládežnická družstva postupují z kvalifikací z prvních míst 28. 07. 2021

Reprezentační mládežnická družstva postupují z kvalifikací z prvních míst 

Všem našim mládežnickým družstvům se podařilo postoupit z regionálních kvalifikací do Mistrovství ČR družstev mládeže z prvních míst.

Úterý 20. července bylo ve znamení kvalifikačních kol soutěží Mistrovství ČR družstev mládeže, konkrétně pro věkové kategorie do 14 a do 18 let.

Smíšené družstvo do 14 let hrálo na Kunětické Hoře a v konkurenci 27 družstvev z regionu Východ ČR zvítězilo o 7 ran před Golf Clubem Svratka 1932.
Družstvo hrálo pod vedením kapitána P. Šustka ve složení T. Fašina, T. Fialová, E. Otiepková a O. Šustek.
Na turnaji startoval i B-tým, který v sestavě D. Běhal, J. Juráček, J. Oplatková a A. Zavřel obsadil 10. místo.

Družstvo dívek a chlapců do 18 let startovalo v Olomouci. Obě družstva svoje kvalifikace rovněž ovládla a s přehledem postoupila do finálových turnajů.
Dívky hrály ve složení M. Poláková, B. Bujáková, T. Zavřelová a S. Hlinomazová, kapitánkou byla L. Hinnerová.
Chlapci, vedení kapitánem S. Nestrašilem, nastoupili v sestavě B. Bertényi, B. Kötel, J. Šustek a F. Jakubčík, který se na úplný závěr turnaje postaral o nový rekord olomouckého hřiště - 65 ran!

Tento týden v úterý 27. července pak svoji regionální kvalifikaci ovládlo i smíšené družstvo do 16 let vítězstvím na ropickém hřišti o 13 ran před GC Austerlitz.
Složení družstva - T. Fašina, S. Hlinomazová, E. Oitepková, P. Pololáník, T. Sobotka a O. Šustek (kapitán M. Mojžíš).

Děkujeme všem hráčů a kapitánům za skvělou reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí ve finálových turnajích Mistrovství ČR.


více
Novým prezidentem klubu JUDr. Antonín Jízdný 27. 07. 2021

Novým prezidentem klubu JUDr. Antonín Jízdný 

Na pondělním zasedání Správní rady rezignoval na svoji funkci dosavadní prezident klubu Juraj Werner. Na jeho místo Správní rada zvolila Antonína Jízdného, dosavadního viceprezidenta klubu. Druhým viceprezidentem pak byl zvolen Jiří Symerský.


více
Filip Jakubčík vítězem juniorského mistrovství ČR na Kaskádě 18. 07. 2021

Filip Jakubčík vítězem juniorského mistrovství ČR na Kaskádě 

Filip Jakubčík zvítězil na Mezinárodním juniorském mistrovství ČR, které se hrálo od 15. do 17.7. 2021 na Kaskádě. Dorosteneckou kategorii (U18) ovládl s náskokem 6 ran po kolech 69,68,72 (209/-7).
Ve stejné kategorii skončil Jan Šustek na 4. místě a Petr Pololáník na děleném 9. místě.

V kategorii dorostenek máme vicemistryni v podobě Sofie Hlinomazové, která zaostala pouhou 1 ránu za Slovenkou Šulíkovou. Barbora Bujáková skončila 4., Tereza Zavřelová na děleném 7. místě a cutem ještě prošla Mariana Poláková na 17. místě.

V juniorské kategorii (U21) se umístil nejlépe Jan Staněk na děleném 9. místě a v juniorkách vybojovala krásné 3. místo Karolína Stará.


více
Lucie Hinnerová mistryní PGAC ve hře na rány 14. 07. 2021

Lucie Hinnerová mistryní PGAC ve hře na rány 

Profesionálka Lucie Hinnerová, působící v naší akademii, se o uplynulém víkendu stala mezi ženami profesionálkami mistryní ve hře na rány. Turnaj PGA Stroke Play Championship se hrál na slavkovkém hřišti a Lucie získala titul po kolech 70+72 (celkově -2) o ránu před mladou slovenskou profesionálkou Anikou Bolčíkovou. Gratulujeme!


více
Ester Otiepková mistryní republiky v kategorii žákyň 04. 07. 2021

Ester Otiepková mistryní republiky v kategorii žákyň 

Ester Otiepková vybojovala prvenství mezi žákyněmi v Národním mistrovství ČR, které se odehrálo ve dnech 30.6. - 2.7. na hřišti GC Mstětice nedaleko Prahy. Po kolech 75,74,75 (224/+8) zvítězila o 8 ran. Ve stejné kategorii skončila Tereza Fialová na 10. místě a Julie Oplatková 12.
Petr Pololáník obsadil v kategorii kadetů po vyrovnaných kolech 74,76,76 (226/+10) 2. místo, Tomáš Sobotka se vešel do TOP 10 když skončil na 10. místě. Kryštof Chmel neprošel cutem do závěrečného kola.
Mezi kadetkami byla Sofie Hlinomazová těsně pod stupni vítězů na 4. místě, Anička Zapletalová ani Katka Janíková neprošly cutem.
V kategorii žáků skončil Ondra Šustek na 5. místě a Tomáš Fašina 8. Cut byl nad síly Ondry Schambergera a Daniela Běhala.


více
Filip Jakubčík druhý na turnaji 1. Czech Open Golf Tour 29. 06. 2021

Filip Jakubčík druhý na turnaji 1. Czech Open Golf Tour 

Filip Jakubčík skončil na děleném druhém místě na turnaji 1. Czech Open Golf Tour na Kaskádě. Třídenní společný turnaj profesionálů a amatérů byl úvodním turnajem nové série, která by již od příštího roku měla ještě více spojit svět profesionálního a amtérského golfu a umožnit i amatérům získat finanční odměnu.
Vítězem turnaje se stal profesionál Aleš Kořínek po kolech 70, 71, 67 (-8), dělené druhé místo patří profesionálovi Filipovi Mrůzkovi - 70, 73, 66 (-7) a právě našemu Filipovi Jakubčíkovi, coby nejlepšímu amatérovi - 73, 65, 71 (-7).
Gratulujeme ke skvělému výsledku a reprezentaci našeho klubu!


více
Anna Zapletalová vítězkou kategorie kadetek v 3.NGTM 28. 06. 2021

Anna Zapletalová vítězkou kategorie kadetek v 3.NGTM 

Anna Zapletalová zvítězila v 3. turnaji Národní Golfové Tour Mládeže, hraném ve dnech 26. - 27. 6. na hřišti Greensgate Dýšina u Plzně. Vítězství po kolech 76 a 77 (+9) v kategorii kadetek si vybojovala v rozehrávce s Terezou Schwarzovou.
V žákyních skončila Ester Otiepková na druhém místě, v žácích Tomáš Fašina třetí a v kadetech Petr Pololáník čtvrtý. Všem gratulujeme!


více
Mariana Poláková v TOP 10 na Mezinárodním mistrovství Slovenska 20. 06. 2021

Mariana Poláková v TOP 10 na Mezinárodním mistrovství Slovenska 

Mariana Poláková skončila na velmi dobrém 8. místě v rámci Mezinárodního mistrovství Slovenska, které se hrálo ve dnech 15. - 18. 6. na hřišti Black Stork ve Veľké Lomnici. Mezi muži skončil Jan Šustek na děleném 19. místě.


více
Družstvo seniorů čtvrté na Mistrovství ČR družstev v jamkové hře 18. 06. 2021

Družstvo seniorů čtvrté na Mistrovství ČR družstev v jamkové hře 

Seniorské družstvo GC Brno obsadilo konečné 4. místo v Mistrovství ČR seniorských družstev mužů a žen.
Náročný třídenní turnaj se hrál tradičně na hřišti GR Austerlitz ve dnech 14.-16.6. Z vítězství se radovali hráči Greensgate GR z plzeňské Dýšiny.

Výsledky turnaje je možné shlédnout zde...


více
Kristýna Abrahamová vítězkou turnaje MID Tour 17. 06. 2021

Kristýna Abrahamová vítězkou turnaje MID Tour 

Kristýna Abrahamová se po snížení věkové hranice Mid-amatérů na 25 let dokázala prosadit hned v druhém turnaji GPA Czech Mid & Sen Tour - turnaji Mid-amatérů, hraném 14.-15.6. na Černém Mostě v Praze. Po kolech 74,74 (+4) zvítězila o 4 rány před Silvií Dittertovou. Gratulujeme!


více
Úspěšný vstup našich družstev do extraligy 15. 06. 2021

Úspěšný vstup našich družstev do extraligy 

O víkendu 11.-13.6. se na hřišti Panorama GC v Kácově odehrála první část letošního ročníku extraligy družstev mužů a žen. Obě naše družstva vstoupily do bojů s velkým odhodláním, což potvrdily i výbornými výsledky a umístěním po první části soutěže. Muži vedou s náskokem 43 ran (!) před druhým Beskydským GK, ženy naopak ztrácí na stejný klub 5 ran, což je ale v soutěžích družtev ztráta minimální. Skvělé výsledky zahrál po všechny tři dny Filip Jakubčík (67,70,69/-10), v ženách zahrály velmi dobře Bára Bujáková, Terka Zavřelová a Sofi Hlinomazová.
Finálový turnaj, který se skládá z jednoho kola na rány a následného play-off o titul se odhehraje na přelomu prázdnin na Karlštejně. Držme našim hráčům a hráčkám palce! Za první tři kola jim patří velký díky za super reprezentaci našeho klubu.

Hodnocení kapitánů si můžete přečíst v sekci Reprezentace nebo zde... 
Výsledky družstev
Výsledky jednotlivců


více
Skvělý úspěch Filipa Jakubčíka 06. 06. 2021

Skvělý úspěch Filipa Jakubčíka 

Filip Jakubčík zvítězil v prestižním Mezinárodním mistrovství Německa chlapců a dívek, hraném v resortu St. Leon-Rot ve dnech 3.-5.6.2021. Po kolech 69, 68 a 67 (-12) si došel pro vítězství o 2 rány před Italem Fenogliem.
Mezi dívkami skončila Bára Bujáková na děleném 25. místě.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci České republiky a také našeho klubu!


více
Amundi Czech Ladies Challenge 2021 02. 06. 2021

Amundi Czech Ladies Challenge 2021 

Česká golfová federace je i tento rok pořadatelem turnaje Amundi Czech Ladies Challenge, který se uskuteční v termínu 3. až 5. června 2021 v Golf & Spa Resortu Konopiště.
Přijeďte se podívat na špičkový ženský golf a podpořit hráčky našeho klubu - Lucii Hinnerovou, Karolínu Starou, Sofii Hlinomazovou a Terezu Zavřelovou.
Konečné výsledky


více
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky 01. 06. 2021

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky 

Od 27. do 30. května se na Dýšine hrálo první letošní velké mistrovství - Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky.
Jednodenní kvalifikace se zúčastnili Jan Šustek, Standa Nestrašil, Tereza Zavřelová a Mariana Poláková. Všichni prošli do hlavní soutěže.
Honza Šustek vypadl ve druhém kole s pozdějším vítězem Nevillem Ruiterem z Nizozemí, Standa Nestrašil by vyřazen ve čtvrtfinále. Mariana Poláková vypadla hned v prvním kole jamkové části, pro Terku Zavřelovou bylo konečnou v turnaji osmifinále.


více
V NGTM 3 x 3. místo pro naše mladé naděje! 10. 05. 2021

V NGTM 3 x 3. místo pro naše mladé naděje! 

Uplynulý víkend 7. - 9. května byl ve znamení druhých turnajů našich nejvyšších domácích túr - CGAT a NGTM, které dostali výjimku od Ministerstva zdravotnictví pro uspořádání.
Lépe se dařilo mladším hráčům na dvoudenní Národní golfové túře mládeže na hřišti v České Lípě, kde si pro třetí místa došli Ondřej Šustek v žácích, Ester Otiepková v žákyních a Petr Pololáník v kadetech. Těsně za medailovými pozicemi skončili Julie Oplatková - 5. místo v žákyních, Tomáš Sobotka - 4. místo v kadetech a Anna Zapletalová - 5. místo v kadetkách.
Na třídenní Czech Golf Amateur Tour na Kunětické Hoře se opět více dařilo ženám - do Top 10 se vešly Sofie Hlinomazová (8.) a Barbora Bujáková (10.). Cutem prošly ještě 16. Tereza Zavřelová a 20. Karolína Stará. Mezi muži dosáhl nejlepšího umístění Jan Šustek na 13. místě, Standa Nestrašil skončil 15., Jan Pololáník 18., Richard Polan 26. a David Jízdný 31.


více
Skvělé výsledky našich hráčů na prvních turnajích domácí sezóny 26. 04. 2021

Skvělé výsledky našich hráčů na prvních turnajích domácí sezóny 

O víkendu 23.-25.4. se odehrály první letošní turnaje nejvyšších domácích tour - Czech Golf Amateur Tour (CGAT) na Zbraslavi a Národní Golfové Túry Mládeže (NGTM) v Beřovicích.
Na CGAT prošli cutem do závěrečného kola celkově 13. Jan Šustek a 17. Jan Pololáník. Mnohem více se však dařilo ženám, kde Barbora Bujáková skončila na skvělém 3. místě a Karolína Stará obsadila 8. místo. Cutem ještě prošly 15. Tereza Zavřelová a 22. Magdalena Petrlová.
Ještě lépe se prezentovali mladší hráči v rámci turnaje NGTM, kde jsme ve všech čtyřech kategoriích brali pódiová umístění! V žácích skončili na 2. místě Ondřej Šustek a na 3. místě Tomáš Fašina, mezi žákyněmi byla 2. Julie Oplatková, následována 3. Ester Otiepkovou. V kadetech si pro vítězství došel Tomáš Sobotka před 2. Petrem Pololáníkem a v kadetkách brala 2. místo Sofie Hlinomazová.
Všem našim hráčům gratulujeme k veleúspěšnému startu do nové sezóny!


více
AKTUÁLNÍ INFORMACE 22. 04. 2021

AKTUÁLNÍ INFORMACE 

Vážení členové klubu,
na stránce www.cgf.cz/covid-19 jsou publikovány informace Právní komise ČGF k současným vládním opatřením.

Provoz hřiště se od 23. března řídí omezeným režimem. Hrát mohou členové klubu se zaplaceným hracím poplatkem na rok 2021 či hosté se zaplaceným greenfee. Před hrou je nutná rezervace startovního času a odbavení na recepci. Rezervace je možná jak on-line, tak telefonicky, a to na tři dny dopředu.

Driving, akademie, tréninkové plochy - plně otevřeno

Recepce - otevřena, možnost vstupu pouze jednotlivě = na recepci smí být vždy přítomna pouze jedna osoba. Vstup jen v roušce nebo s respirátorem. Prozatímní otevírací doba 8:00 - 19:00.

Restaurace - otevřeno okénko se sortimentem studené a teplé nápoje, polévka, rychlé občerstvení.

Ostatní zázemí je z důvodu nařízení vlády uzavřeno. V resortu jsou pro vás k dispozici antibakteriální prostředky.

Přejeme Vám hezkou hru!


více
Členské karty ČGF 10. 04. 2021

Členské karty ČGF 

Od pondělí 29. března je možné vyzvednutí členských karet ČGF na recepci resortu. Karty jsou letos vydávány naposledy a souběžně je také možné začít využívat elektronickou členskou kartu, dostupnou v mobilní aplikaci ČGF.
Tisková zpráva k členským kartám ČGF...

Pokud využíváte kartu ČGF pro „nabíjení“ golfových produktů, jako je např. koš míčů na driving range, máme pro vás skvělou zprávu. Na Kaskádě již nemusíte používat pouze plastovou verzi této karty. Na recepci a vydavačce míčů jsme instalovali nové zařízení, které umí číst elektronickou kartu ČGF ve vašem mobilním zařízení. Při nákupu předložíte vaši elektronickou kartu = QR kód, recepce vám nahraje počet košíků a následně QR kód přiložíte ke čtecímu zařízení na vydavačce míčů.

Plastové karty a stávající čárové kódy zůstávají stále v platnosti. Kartu nevyhazujte. Můžete ji používat mnoho let, neboť magnetický proužek na kartě lze používat stále a můžeme vám tedy na kartu nahrávat produkty neomezeně i nadále.


více
29. 11. 2020

PODĚKOVÁNÍ 

Vážení a milí golfoví přátelé,

Jak ten čas letí, příští měsíc už máme Vánoce a my hrajeme Kaskádu ještě dnes, 29. listopadu, na letních greenech,  na rozdíl od mnoha již uzavřených rezortů.

Současně je nutno ocenit možnost hrát na konci listopadu na kvalitních fervejich a greenech. 

Letošní specifická golfová sezóna se bohužel blíží ke konci, a proto mi dovolte, jménem nás všech spokojených golfistů Kaskády, poděkovat vedení resortu Radkovi Běláčovi a jeho spolupracovníkům, zejména headgreenkeeprovi Jiřímu Kapešovi a jeho týmu, za výbornou kvalitu golfového hřiště ve výjimečné sezóně roku 2020. 

Všem vám přeji hodně zdraví, hezké a pohodové Vánoce a hlavně šťastný a zdravý nový rok!

Golfu zdar!

Antonín Jízdný


více
INFORMACE K PROVOZU HŘIŠTĚ 22. 11. 2020

INFORMACE K PROVOZU HŘIŠTĚ 

Od pondělí 23. listopadu se vrací provoz na hřišti do standardního formátu, tj. max. 4 hráči ve flightu (zimní provoz).
S ohledem na tento fakt jsme museli provést revizi stávajících rezervací Vašich tee-times. Výsledkem tohoto procesu je to, že žádná rezervace nebyla smazána, ale pravděpodobně došlo k drobnému posunu Vašich startovních časů.
Svůj aktuální startovní čas v příštím týdnu si případně můžete ověřit telefonicky na recepci.

Na základě nařízení hlavního greenkeepera se od 21.11. uzavírají devítky Kamenná a Dřevěná. Železná devítka bude zatím otevřena na zimních greenech. Nastupujeme tak oficiálně na zimní provoz, což znamená, že se každý den bude měnit hra na zimní a letní greeny a počet otevřených jamek v závislosti na počasí. Informaci o tom, v jakém režimu se zrovna hraje, Vám sdělí na recepci resortu.

Děkujeme za spolupráci, respektování pokynů pracovníků resortu a přejeme hezkou hru!


více
Mistrem klubu ve hře na jamky Standa Nestrašil 16. 11. 2020

Mistrem klubu ve hře na jamky Standa Nestrašil 

Letošní jamkovka zná svého vítěze - je jím Standa Nestrašil ml., který ve finálovém zápase porazil Ondru Symerského 4 & 2.
V souboji o 3. místo porazil Petr Pololáník Honzu Pololáníka 2 & 1.


více
Karolína Stará vítězkou Poháru Mistrů 12. 10. 2020

Karolína Stará vítězkou Poháru Mistrů 

Velkého úspěchu dosáhla Karolína Stará na turnaji Tipsport Pohár Mistrů na Konopišti, který ovládla s celkovým skóre -3 po dvou dnech.
Podruhé za dosavadních 16 ročníků se celkovou vítězkou stala žena. Tradičního turnaje mají právo zúčastnit se pouze mistři klubů ve hře na rány. Kromě prestižní trofeje Karolína také získala pro klub prémii 50 tisíc Kč. Gratulujeme!


více
Přesun aerifikace 07. 10. 2020

Přesun aerifikace 

Původně plánovaná velká aerifikace, která měla proběhnout příští týden, se přesouvá po dohodě s greenkeepingem na začátek listopadu. Přijďte si tedy užít hřiště v top kondici po Grandfinále PGA!


více
Vítězem série nedělních KT P. Hoffmann 27. 09. 2020

Vítězem série nedělních KT P. Hoffmann 

Vítězem celoroční série nedělních klubových turnajů se stal Petr Hoffmann. Srdečně gratulujeme!


více
Seniorští mistři klubu ve hře na jamky 2020 24. 09. 2020

Seniorští mistři klubu ve hře na jamky 2020 

Seniorskými mistry klubu ve hře na jamky pro rok 2020 se stali Jaroslav Sedlář a Renata Volná. Gratulujeme!


více
O. Šustek a T. Zavřelová medailisty na Masters NGTM na Kaskádě 23. 09. 2020

O. Šustek a T. Zavřelová medailisty na Masters NGTM na Kaskádě 

O víkendu 19.-20.9. se na Kaskádě odehrál závěrečný turnaj letošní Národní Golfové Tour Mládeže - Masters. Kromě kategorie kadetů jsme měli zastoupení ve všech ostatních kategoriích. Nejvíce se dařilo Ondrovi Šustkovi, který ve starších žácích skončil na 2. místě. Terka Zavřelová v kadetkách obsadila 3. místo. Gratulujeme!


více
Noví Mistři klubu 2020 13. 09. 2020

Noví Mistři klubu 2020 

Novými mistry klubu se stali Stanislav Nestrašil ml. a Karolína Stará. V Mid-amatérských kategoriích si prvenství odnesli Jaroslav Sedlář a Lucie Horná. V souběžně hraném seniorském mistrovství se z vítězství radují Roman Baláž a Stanislava Stejskalová, v kategoriích Master seniorů zvítězili Petr Mareček a Renata Volná. Všem vítězům gratulujeme!
Výsledky Mistrovství klubu na rány ...
Výsledky seniorského mistrovství klubu ...


více
Soutěž dvojic zná své vítěze 10. 09. 2020

Soutěž dvojic zná své vítěze 

V soutěži dvojic, která probíhala od května do září zvítězila dvojice Karolína Stará a Jan Staněk, která ve finálovém zápase zdolala dvojici Tomáš Sobotka, Václav Starý ml. Třetí skončili Viktor Hladký s Petrem Leicmanem. Gratulujeme!
Konečný pavouk soutěže


více
Prezidentský pohár 01. 09. 2020

Prezidentský pohár 

V neděli 30.8. se odehrál nejvýznamnější sportovně-společenský turnaj sezony - tradiční Prezidentský pohár. Absolutním vítězem mezi 90 účastníky se stal Jirka Symerský. V jednotlivých kategoriích zvítězili Rudolf Večeřa (kat. A), Jan Sedláček mladší (B) a František Špillar (C). Jiří Symerský se zároveň stal nejlepším mužem, mezi ženami si prvenství odnesla Lucie Horná.


více
Družstvo žen 3. na extralize! 31. 08. 2020

Družstvo žen 3. na extralize! 

Družstvo žen vybojovalo v letošním ročníku extraligy vynikající 3. místo! V turnaji, hraném na Old Course resortu Čeladná ve dnech 27. - 30. 8. 2020 skončily naše hráčky na 2. místě celkově po třech kvalifikačních kolech na rány. V následném play-off, hraném na jamky, si ve čtvrtfinále poradily po napínavém souboji s družstvem GC Olomouc 2:1 na zápasy, v semifinále pak nestačily na Beskydský GK poměrem 4:2 na zápasy a v boji o 3. místo udolaly sousední GC Austerlitz 2:1 na zápasy.


více
Karolína Stará druhá na Faldo Slovakia 24. 08. 2020

Karolína Stará druhá na Faldo Slovakia 

Karolína Stará potvrzuje, že se jí na hřišti Black Stork pod Tatrami daří. Na turnaji Faldo series - Slovakia Championship ve dench 18.-20. srpna obsadila v kategorii dívek do 21 let 2. místo jedinou ránu za domácí hráčkou Antónií Zacharovskou.


více
Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a 18 let - 2x 3. místo 22. 08. 2020

Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a 18 let - 2x 3. místo 

Na Mistrovství ČR družstev mládeže, které se hrálo 18. - 20. srpna v Beřovicích, získali naši reprezentanti dvě bronzové medaile - obě starší družstva - družstvo chlapců do 18 let a družstvo dívek do 18 let.
Smíšené družstvo do 14 let skončilo na 7. místě.


více
Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo 15. 08. 2020

Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo 

Naše družstvo do 16 let nakonec skončilo na Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let v Sokolově bez medaile. Ve čtvrtečním semifinále podlehli naši hráči Beskydskému GK 1,5 : 5,5. V pátečním boji o 3. místo pak nestačili na GC Hodkovičky poměrem 3 : 4. Z celkového vítězství se radovali naši semifináloví přemožitelé z Ropice.


více
Karolína Stará získala titul ze slovenské juniorky 15. 08. 2020

Karolína Stará získala titul ze slovenské juniorky 

Velkého úspěchu dosáhla Karolína Stará na Slovenském juniorském šampionátu, když po kolech 71, 74, 71 (216/E) ovládla kategorii dívek do 21 let a získala tak titul slovenské juniorské mistryně. Turnaj se hrál na hřišti Black Stork ve Velké Lomnici ve dnech 12.-14.8.
Z dalších našich hráčů skončil Adam Bruzl v chlapcích do 18 let na děleném 10. místě, Mariana Poláková ani Vašek Starý neprošli cutem do závěrečného kola a Honza Šustek po prvním kole z turnaje odstoupil.


více
Mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let 13. 08. 2020

Mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let 

V západočeském Sokolově probíhá od 11. do 14. 8. Mistrovství ČR družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů. V úterní jednokolové kvalifikaci na rány obsadilo naše družstvo 3. místo a v středečním čtvrtfinále si poradilo s družstvem GC Olomouc 4,5 : 2,5. Ve čtvrtek a pátek nás tedy čekají boje o medaile! Držme našim mladým nadějím palce! Informace o turnaji včetně výsledků najdete zde...


více
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány 10. 08. 2020

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány 

Od 5. do 8. srpna se na hřišti GR Karlštejn odehrál jeden z vrcholů letošní domácí golfové sezony - Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány.

Na turnaji jsme měli početné zastoupení a třem hráčům se podařilo projít cutem do závěrečných bojů. Nejlépe dopadl Filip Jakubčík, který po vyrovnaných kolech 70, 70, 71, 71 (282/-6) obsadil velmi pěkné dělené 8. místo. Standa Nestrašil s celkovým skóre 289 (+1) nakonec bral dělené 21 místo. V ženách skončila Karolína Stará na 10. místě (287/-1).
V mužské kategorii zvítězil Matyáš Zapletal (273/-15), v ženách Denisa Vodičková (275/-13).


více
Smíšené družstvo do 16 let rovněž postupuje do finále Mistrovství ČR 30. 07. 2020

Smíšené družstvo do 16 let rovněž postupuje do finále Mistrovství ČR 

V úterý 28.7. se na hřišti v Kravařích hrála regionální kvalifikace družstev mládeže do 16 let o postup do finálového turnaje Mistrovství ČR této věkové kategorie. Naše družstvo, stejně jako před týdnem družstva U14 a U18, uspělo a slaví postup z druhého místa za vítězným Beskydským GK.
Finálový turnaj hostí ve dnech 11.-14.8. západočeský Sokolov.


více
Extraliga družstev mužů a žen 27. 07. 2020

Extraliga družstev mužů a žen 

Naše družstva mužů a žen vstoupila úspěšně do letošního zkráceného ročníku extraligy. Po zrušeném 1. a 2. kole díky pandemii se ve Mstěticích o víkendu 25.-26.7. hrálo 3. a 4. kolo. Muži jsou průběžně na 2. místě se ztrátou 8 ran ne vedoucí Hodkovičky. Ženy jsou na 5. místě a postup do play-off bojů by jim neměl uniknout. Finálový turnaj extraligy se hraje na konci srpna na Čeladné.


více
Postup družstev U14 a U18 do finále M ČR 23. 07. 2020

Postup družstev U14 a U18 do finále M ČR 

V úterý 21.7. se odehrály regionální kvalifikace družstev mládeže do 14 a do 18 let, ve kterých se představili i naši mladí hráči. Všem družstvům se podařilo postoupit do finálového turnaje Mistrovství ČR, který se bude konat 18.-20.8. v Beřovicích.


více
Úspěšná vystoupení našich mladých hráčů 07. 07. 2020

Úspěšná vystoupení našich mladých hráčů 

Naši mladí reprezentanti o sobě opět dali vědět. Na turnaji nejvyšší slovenské amatérské túry SKGA Tour ve Skalici 4.-6.7. zvítězil v mužské kategorii Filip Jakubčík po skvělých kolech 73, 66, 65 (-12).
Na turnaji 2. Národní Golfové Tour Mládeže na Mnichu ve dnech 3.-4.7. se v kategorii kadetek umístila Tereza Zavřelová (foto) na krásném 3. místě (78,76) a po vítězství v prvním turnaji tour ji zatím patří průběžné první místo mezi kadetkami.


více
KOUKEJTE POMÁHAT! 06. 07. 2020

KOUKEJTE POMÁHAT! 

V rámci charitativního projektu s městem Kuřim pomáháme nevidomé studentce Andrejce Jakšové z Jinačovic. Pomoci můžete i vy - jak na to najdete zde...
Při prvním MAJOR turnaji 28.6. se vybralo 13500 Kč - všem dárcům děkujeme.

Tak neváhejte a přidejte se také! Pomozte Andrejce! Děkujeme.


více
Nedělní klubový - MAJOR 29. 06. 2020

Nedělní klubový - MAJOR 

V neděli 28.6. proběhl první letošní vrchol nedělních klubových turnajů - MAJOR. Na polední canon start se dostavilo 79 hráčů, kteří za krásného letního počasí obešly Kamennou a Dřevenou devítku. V kategorii A zvítězil David Jízdný (69 ran po vyrovnání HCP), v kat. B byl nejlepší Vítězslav Mach ziskem 49 stb. bodů, v "céčku" vyhrál Adam Gazdík s 45 stb. body. Celkovými vítězi jednotlivých kategorií 1. MAJOR turnaje se stali David Jízdný, Petr Hoffmann a Adam Gazdík. kompletní výsledky najdete zde...

Fotogalerie z nedělních turnajů najdete v sekci Turnaje > Galerie...


více
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů 29. 06. 2020

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů 

Ve Slavkově u Brna se poslední červnový víkend konalo první letošní mistrovství republiky - pro hráče věkových kategorií do 16 let. Největšího úspěchu dosáhla Julie Oplatková, která v kategorii mladších žákyň obsadila krásné 4. místo. Nedařilo se Ondrovi Šustkovi ve starších žácích, který po nevydařeném závěrečném kole obsadil konečné 8. místo. Sofie Hlinomazová skončila v kadetkách na 9. místě a Petr Pololáník v nejpočetnější kategorii kadetů obdśadil 15. místo. Cutem do záverečného kola neprošli Daniel Běhal, Anička Zapletalová, Ester Otiepková, Tereza Zavřelová, Tomáš Sobotka a Vašek Starý. Výsledky turnaje


více
Úspěšná vystoupení našich mladých hráčů 22. 06. 2020

Úspěšná vystoupení našich mladých hráčů 

O víkendu 19.-21.6. se odehrály první letošní turnaje nejvyšších domácích tour - Národní Golfové Túry Mládeže (Poděbrady) a Czech Golf Amateur Tour (Beřovice). NGTM nakonec musela být v sobotu i v neděli pro nepřízeň počasí zkrácena pouze na 9 jamek, přesto se naši mladí hráči blýskli skvělými výsledky. Mezi kadetkami zvítězila , ve starších žácích skončil Ondra Šustek na 3. místě. Na turnaji v Beřovicích se prosadil pouze Filip Jakubčík, který obsadil 8. místo. Cutem do třetího kola ještě prošli Standa Nestrašil (30.) a Jan Šustek (38.). Všem hráčům děkujeme za dobrou reprezentaci klubu a medailistům gratulujeme!


více
Ladies Cup 15. 06. 2020

Ladies Cup 

Děkuji všem dámám za účast na Ladies Cup 2020. I přes nepřízeň počasí jsme si turnaj velmi užily. Nečekaná bouřka na první jamce nás všechny dost překvapila.
 
Děkujeme všem, kteří příspěli na Modrého hrocha - vybralo se celkem 7.500,- Kč.
 
Dále bychom chtěli poděkovat všem úžasným sponzorům:
 
Surgal Clinic
Miele Symerský
Luxusní dovolená / Golfové cesty
TMR
Me esence
Kryokomora - Dalimil Remunda
Coverking/Coverqueen
Renocar
Sokrates Golf & Country Club Kořenec
Květinářství Oxalis
Vila Tugendhat
Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice
Fitting - Lukáš Horák
 
S pozdravem,
Eva Plašilová

více
Série nedělních klubových turnajů 15. 05. 2020

Série nedělních klubových turnajů 

V letošním roce jsme si pro Vás připravili SÉRII NEDĚLNÍCH KLUBOVÝCH TURNAJŮ, ve které budeme hrát o zajímavé ceny.
- Jedná se o sportovně-společenskou sérii klubových turnajů s doprovodnými vloženými soutěžemi, hole-in-one v rámci každého turnaje a soutěží s charitativním podtextem.
- Série je otevřená i pro nečleny Golf Clubu Brno
- Série bude probíhat v režimu tří běžných turnajů a MAJOR turnaje ve dvou obdobích a závěrečného FINÁLOVÉHO turnaje
- Hraje se o věcné ceny v rámci každého turnaje, výjimečné věcné ceny u MAJOR turnajů a FINÁLE
- Vyhodnocuje se každý jednotlivý turnaj, období 3 turnajů + MAJOR turnaje, FINÁLOVÝ turnaj
- Hraje se vždy ve třech hendikepových kategoriích buď na rány s vyrovnáním nebo stableford
- Nejlepších 15 hráčů v každé kategorii získává body do celkového hodnocení série

Podrobnější informace najdete v sekci TURNAJE...


více
Kalendář klubových turnajů 13. 05. 2020

Kalendář klubových turnajů 

Dnes byla publikována nová verze kalendáře klubových turnajů, která doznala drobných změn především v souvislosti s přesunem akcí a jiných turnajů v resortu. Nový kalendář klubových turnajů najdete v sekci TURNAJE > Kalednář klubových turnajů. Pod odkazem Turnaje na Kaskádě najdete veškeré turnaje v resortu včetně komerčních (bude průběžně doplňováno přibližně s 2-3 týdenním předstihem).


více
Klubové jamkovky + soutěž dvojic 12. 05. 2020

Klubové jamkovky + soutěž dvojic 

V pondělí 11. 5. byly rozlosovány obě jamkovky - klubová a seniorská a dále také soutěž dvojic. Veškeré informace k soutěžím včetně turnajových pavouků najdete v sekci TURNAJE...


více
WHS - přepočet handicapů 17. 03. 2020

WHS - přepočet handicapů 

Vážení členové,
v minulých dnech byl proveden přepočet handicapů na celosvětový handicapový systém.
Váš nový HCP včetně turnajové historie (započtených turnajů) si můžete ověřit na stránkách ČGF - záložka vpravo na stránce nebo přímo zde...


více
Valná hromada spolku 10. 03. 2020

Valná hromada spolku 

V pondělí 9. března 2020 se na Kaskádě konala řádná Valná hromada spolku. Přítomní členové vyslechli zprávu prezidenta klubu Juraje Wernera, zprávu o sportovní činnosti mládeže, dospělých a seniorů a dále zprávu o činnosti Správní rady v loňském roce. Zprávy o hospodaření klubu za rok 2019 i návrh rozpočtu na letošní rok byly naprostou většinou schváleny. Na závěr Valná hromada potvrdila kooptaci nového člena Správní rady - Jiřího Symerského.


více
Změna výše doplatku pro neomezenou hru na hřištích TMR pro seniory a studenty 09. 03. 2020

Změna výše doplatku pro neomezenou hru na hřištích TMR pro seniory a studenty 

Na základě rozhodnutí vedení TMR je hranice pro doplatek neomezené hry na hřištích TMR (Ostravice, Olomouc) pro kategorie členství senior a junior 4 (student) stanovena na 19 tis. Kč. Výše doplatků pro jednotlivá členství naleznete na zde...


více
MOŽNOST HRY V NOVĚ VYTVOŘENÉM 15. 01. 2020

MOŽNOST HRY V NOVĚ VYTVOŘENÉM "MORAVSKÉM GOLFOVÉM TROJÚHELNÍKU" 

Díky nové dohodě, kterou společnost Tatry mountain resorts ČR a.s. (TMR) podepsala, se dalším partnerským hřištěm stává Golf Resort Olomouc. TMR smlouvu s Golf Resort Olomouc podepsala na dva roky.
Co tato nově domluvená spolupráce pro členy GC Brno znamená? S příplatkem pouhých 2 000 Kč k ročnímu členskému příspěvku (u osobního členství) si každý člen GCB může zahrát na hřištích Ostravice a Olomouc zdarma, a to neomezeně po celou sezónu 2020. Tyto výhody mohou samozřejmě využít i členové GC Brno s jiným druhem členství. Stačí doplatit rozdíl mezi ročním hracím poplatkem, který pro rok 2020 platí, a částkou 23 tisíc Kč.

Tabulka ročních příspěvků včetně doplatku pro neomezenou hru na Ostravici a Olomouci je zde...


více
Senior Indoor Tour 2019/2020 08. 01. 2020

Senior Indoor Tour 2019/2020 

V letošní zimní sezoně byla opět obnovena zimní Senior Indoor Tour, hraná na simulátorech v pavilonu H na brněnském výstavišti. Všichni senioři klubu jsou srdečně zváni! Více informací najdete v sekci Senioři > Senior Indoor Tour 2019/2020.


více
Přání prezidenta klubu členům 20. 12. 2019

Přání prezidenta klubu členům 

 
Vážení členové Golf Clubu Brno.
Milí golfisté.
 
Dovolte mi, abych Vám i touto cestou popřál hezké a pohodové svátky a do nového roku 2020 všechno nejlepší. Především zdraví, pohodu v rodině a úspěchy ve vaší práci. Prostě abychom se mohli stale častěji potkávat na hřišti a bavit se golfem. Přeji Vám to z celého srdce, neboť jsem přesvědčen, že odpolední nebo víkendová relaxace golfem je tou nejlepší přípravou na nadcházející den, měsíc nebo rok. 
Současně s tím bych si přál, aby se nám alespoň trochu podařil oživit váš zájem o klubový život. Jak turnaje, tak jiné akce. Pokud máte náměty, nebo přání, budu je rád uvádět do života. 
Ještě jednou Vám přeji vše nejlepší.
 
:-juraj Werner
Prezident klubu

více
Zimní provoz resortu 19. 12. 2019

Zimní provoz resortu 

Upozorňujeme na uzavření provozu na Kaskádě přes vánoční svátky od 20. 12. 2019 (od 15:00 hod.). Znovu otevíráme 13. 1. 2020.

V období uzavírky můžete jít hrát golf nebo běžkovat (pokud počasí dovolí), žádáme však o dodržování níže uvedených pravidel:
• Hraje se pouze na Železné na zimní greeny, sledujte prosím pozici vlajky.
• Hraje se pouze z vyznačených odpališť (na každé jamce jen jedno).
• Dřevěná i Kamenná devítka jsou uzavřeny.
• Tee time v době svátků není potřeba rezervovat a nečlenové klubu green fee neplatí.
• Dodržujte, prosím, odstupy mezi flajty cca 10 minut domluvou mezi hráči.
• Driving range je uzavřen.


více
Mimořádná Valná hromada GCB 04. 12. 2019

Mimořádná Valná hromada GCB 

V pondělí 2. prosince 2019 od 18:00 hodin se v kongresovém sále Golf resortu Kaskáda konala mimořádná Valná hromada, která měl jediný bod programu - změnu Stanov spolku.
Po krátké diskusi byly nové Stanovy schváleny v navrhovaném znění, které najdete v sekci Dokumenty > Stanovy spolku.
 

více
Družstvo Kaskády vítězem turnaje O putovní pohár Moravy 13. 10. 2019

Družstvo Kaskády vítězem turnaje O putovní pohár Moravy 

V sobotu 12.10.2019 se na Kaskádě odehrál poslední letošní turnaj v rámci mládežnických soutěží na Moravě - již 13. ročník soutěže moravských TCM - O putovní pohár Moravy. Naši mladí hráči potvrdili roli favorita na domácím hřišti a s přehledem zvítězili. Na druhém místě skončili hráči z Beskydského GK a třetí místo si odvezl GC Austerlitz.


více
Eklektik 2019 30. 09. 2019

Eklektik 2019 

Nedělním klubovým turnajem skončila i letošní soutěž EKLEKTIK (součet všech nejlepších výsledků na jamkách v rámci klasických nedělních klubových turnajů). Vítězem se stal Martin Čížek se skóre 70 ran, jen o ránu hůře se na děleném druhém místě umístili Tomáš Kroupa a David Ospalý. Vítězům gratulujeme, ceny budou předány v rámci podzimního Cross Country (27.10.).


více
Seniorské mistrovství klubu 27. 09. 2019

Seniorské mistrovství klubu 

Seniorskými mistry klubu 2019 jsou Jaroslav Sedlář a Stanislava Stejskalová. V kategorii master seniorů zvítězil Petr Mareček, v master seniorkách Renata Volná. Všem vítězům gratulujeme!


více
25. 09. 2019

Sofie Hlinomazová vítězkou NGTM 

Vynikajícího úspěchu dosáhla Sofie Hlinomazová (75, 75 / +6) na závěrečném turnaji Národní Golfové Túry Mládeže (NGTM) v Sokolově ve dnech 21. - 22. 9., když zvítězila v kategorii starších žákyň a tím ovládla i celkové hodnocení této kategorie v rámci túry. Gratulujeme!


více
16. 09. 2019

Mistrovství klubu na rány 

Novými mistry klubu ve hře na rány pro rok 2019 jsou Stanislav Nestrašil ml. a Mariana Poláková. Mezi mid-amatéry si prvenství vybojoval Dušan Foret, v mid-amatérkách Lucie Horná. Všem vítězům gratulujeme!


více
09. 09. 2019

Další výborné výsledky Filipa Jakubčíka a Karolíny Staré 

Ve dnech 6. - 8. 9. se na hřišti GC Kunětická Hora odehrál poslední letošní turnaj naší nejvyšší domácí amtérské soutěže Czech Golf Amateur Tour. Mezi muži si skvěle vedl Filip Jakubčík, který nestačil pouze na vítězného Matyáše Zapletala a odváží si z Kunětické Hory 2. místo. V ženské kategorii obsadila Karolína Stará velmi pěknou 4. příčku.


více
08. 09. 2019

Úspěšné vystoupení Jaroslav Sedláře v barvách českého týmu 

Náš úspěšný senior Jaroslav Sedlář se zúčastnil seniorského týmového mistrovství Evropy v dánském Rungstedu (3. - 7. 9.). Jako nováček týmu si vedl velmi dobře a svými výkony výrazně přispěl ke konečnému 14. místu českého družstva, když po kvalifikačních kolech na rány byl z českých hráčů nejlepší (72, 78 / +6) a v následujících bojích o umístění vyhrál všechny svoje zápasy.


více
01. 09. 2019

Extraliga družstev mužů a žen 2019 

Od čtvrtka 29. 8. do neděle 1. 9.  se na hřišti Prague City GC na Zbraslavi odehrál finálový turnaj extraligy družstev mužů a žen. Obě naše družstva postoupila mezi 8 nejlepších družstev, bojujících o titul. Muži ani ženy však v bojích play-off neuspěli a odváží si shodně 7. místa.


více
Prezidentský pohár 2019 01. 09. 2019

Prezidentský pohár 2019 

Vítězem Prezidentského poháru 2019 se stal Radek Večeřa. Gratulujeme!


více
Juniorské mistrovství klubu / Memoriál Milana Moučky 30. 08. 2019

Juniorské mistrovství klubu / Memoriál Milana Moučky 

Ve čtvrtek 29.8. se na Kaskádě odehrál již třetí ročník Memoriálu Milana Moučky - mládežnického turnaje, zařazeného do Regionální Moravské Tour Mládeže. Turnaj přilákal na start 28 hráčů ve čtyřech vypsaných kategoriích. V rámci turnaje se v každé kategorii vyhlašoval i juniorský mistr klubu. Mezi nejmenšími si titul odnesl Ondra Šustek, který obešel hřiště (Železná/Dřevěná) za úžasných 73 ran. V kategorii starších žáků se z prvenství radoval Petr Pololáník (75 ran) a mezi kadety a dorostenci zvítězil o jedinou ránu Vilém Panuš (76 ran). Ve společné vedlejší kategorii s HCP > 28 se nejlepším hráčem klubu stal Michal Szalay.


více
Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a do 18 let - Čeladná 21. 08. 2019

Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a do 18 let - Čeladná 

Od úterý 20. 8. do čtvrtka 22. 8. se na hřišti Old Course na Čeladné hrálo Mistrovství ČR družstev mládeže do 14 a do 18 let. Nejmenší hráli 3 kola na rány (počítaly se 3 nejlepší výsledky ze 4), dívky a chlapci do 18 let hráli jamkovou hru. Všechny naše družstva postoupila do finálových bojů o titul. Bohužel se žádnému družstvu na vítězství dosáhnout nepodařilo a čeladenské mistrovství tak má pro náš klub stříbrný punc. I tak tento výsledek, spolu s bronzovými medailemi z Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let minulý týden v Beřovicích, znamená nejúspěšnější sezonu v historii klubu a zároveň dokládá abolutní postavení Golf Clubu Brno mezi českými kluby, pracujícími s mládeží. GRATULUJEME všem hráčům a kapitánům za skvělou reprezentaci klubu!


více
19. 08. 2019

Skvělé představení Terezy Zavřelové na Morava Cupu 

Na turnaji Morava Cup ve slovenské Skalici (18.8.) se skvělým výsledkem prezentovala Tereza Zavřelová, která obešla hřiště s parem 72 za 68 ran! K výsledku ji pomohlo 5 birdie a pouze 1 bogey na 8. jamce. Gratulujeme!


více
17. 08. 2019

Karolína Stará si odváží 3. místo ze slovenské juniorky 

Karolína Stará skončila na skvělém 3. místě v kategorii dívek do 18 let na slovenském juniorském mistrovství, hraném ve dnech 14. - 16. 8. v Golf Resortu Sedin. Karolína zahrála vyrovnaná kola 74, 75, 76 (225/+6) a za vítěznou Gabrielou Robertou Vítů zaostala o 5 ran. Jan Pololáník skončil ve stejné věkové kategorii mezi chlapci na velmi pěkném 6. místě.


více
Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - 3. místo! 14. 08. 2019

Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - 3. místo! 

Ve středočeských Beřovicích proběhl od úterý 13.8. Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů. Naše družstvo skončilo v úterní jednokolové kvalifikaci na 8. místě a postoupilo tak do play-off o titul, hraného na jamky. Ve středečním čtvrtfinále si naši mladí reprezentanti vyšlápli na vítěze kvalifikace - družstvo Greensgate GC z Dýšiny a po vítězství v obou dopoledních foursomech přetlačili svého soupeře i v odpoledních singlech a zvítězili 5:2 na zápasy. Ve čtvrtečním semifinále se našim hráčům již tolik nedařilo a podlehli Golf & Country Clubu Svobodné Hamry 2:5. V pátečním souboji o 3. místo zdolalo naše družstvo GC Kunětická Hora 4,5:2,5 a odváží si z Poháru klubů bronzové medaile. GRATULUJEME!


více
11. 08. 2019

Filip Jakubčík vicemistrem ČR ve hře na rány! 

Velkého úspěchu dosáhl náš talent Filip Jakubčík na právě skončeném Mezinárodním mistrovství České republiky ve hře na rány. Po čtyřdenní bitvě (7.-10.8.) dosáhl na karlovarském hřišti stejného výsledku (279/-9) jako Němec Leon Breimer. V následné rozehrávce však německý hráč rozhodl eaglem o svém vítězství. Druhé místo je však obrovským úspěchem. "Fíkovi" k jeho skvělému výsledku a reprezentaci našeho klubu gratulujeme!


více
06. 08. 2019

4. Národní Golfová Tour Mládeže - Česká Lípa 

2. - 3. 8. hostil Golf Club Česká Lípa 4. turnaj naší nejvyšší mládežnické túry (NGTM). Naši mladí reprezentanti si jako tradičně nevedli vůbec špatně. Nejlepšího výsledku tentokrát dosáhl Ondra Šustek, který skončil v kategorii mladších žáků na 3. místě. Tři šestá místa obsadili Ester Otiepková v mladších žákyních, Sofie Hlinomazová ve starších žákyních a Honza Šustek v kadetech. Do Top 10 se vešla ještě Tereza Zavřelová v kadetkách (9. místo).


více
05. 08. 2019

LETAS - Amundi Czech Ladies Challenge 2019 

Ve dnech 1. - 3. 8.  se na hřišti Radecký v konopišťském golf & spa resortu odehrál turnaj ženské evropské profesionální série LETAS. Turnaje se zúčastnily i 3 hráčky našeho klubu a všechny prošly cutem! Nejlepšího výsledku dosáhla Karolína Stará, která po kolech 72, 71 a 76 obsadila dělené 42. místo. Kristýna Abrahamová (74, 73, 74) skončila na děleném 52. místě a Lucie Hinnerová (76, 71, 76) brala dělené 63. místo.


více
30. 07. 2019

Extraliga družstev mužů a žen - 3. a 4. kolo 

O víkendu 27. - 28. 7. se hrála na hřišti GR Telč další dvě kola základní části extraligy družstev mužů a žen. Obě naše družstva si vedla velmi dobře a v průběžném pořadí si polepšila - ženy jsou na skvělém 2. místě za GC Kunětická Hora, muži poskočili na 7. místo, zaručující boje play-off o titul. Finálové kolo kvalifikace a následné boje play-off a play-out se hrají na konci srpna na Zbraslavi.


více
29. 07. 2019

European Young Masters - Filip Jakubčík 

Na Kunětické Hoře se 25. - 27. 7. konal prestižní evropský turnaj European Young Masters, kterého se v reprezentačním výběru ČR zúčastnil i náš mladý talentovaný Filip Jakubčík. Po kolech 69 a 69 obsadil v individuálním hodnocení dělené 6. místo a výrazně tak přispěl k celkovému 7. místu družstva ČR (startovalo 28 družstev). Třetí kolo bylo kvůli bouřce zrušeno.


více
24. 07. 2019

Regionální kvalifikace družstev do 14 a do 18 let 

Úterý 23. 7. 2019 - společné regionální kvalifikace družstev mládeže - nejmladší reprezentační družstvo do 14 let skončilo v Lázních Bohdaneč na 1. místě! Na hřišti ve Slavkově hráli svoji kvalifikaci družstva dívek a chlapců do 18 let - naše dívky postoupily do finálového turnaje z 2. místa, chlapci pak završili úspěšný den postupem ze 3. místa. Více informací najdete v sekci Reprezentace > Výsledky družstev... Všem družstvům gratulujeme k postupu do finále!


více
21. 07. 2019

Mezinárodní mistrovství ČR MID-amatérů 

Ve dnech 18. - 20. 7. 2019 se v Panorama golf resortu na Kácově konalo Mezinárodní mistrovství ČR věkové kategorie nad 30 let - Mid-amatérů. Výborného výsledku dosáhl náš člen Jaroslav Sedlář, který po kolech 81, 77 a 73 (+15) obsadil pěkné 8. místo. 


více
21. 07. 2019

Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostenců 

18. - 20. 7. 2019 se na hřišti GR Karlštejn uskutečnilo Mezinárodní mistrovství ČR juniorů a dorostenců. Z našich reprezentantů si nejlépe vedli Karolína Stará - 9. místo mezi dorostenkami a Richard Polan - 13. místo mezi juniory.


více
14. 07. 2019

3. Národní Golfová Tour Mládeže - Dýšina 

Ve dnech 12. - 13. 7. 2019 se na hřišti Greensgate Golf Resortu Dýšina u Plzně odehrál 3. turnaj nejvyšší mládežnické túry ČGF. Opět byli v popředí výsledkových listin vidět naši mladí reprezentanti. Nejlépe skončila Sofie Hlinomazová - 2. místo mezi staršími žákyněmi, na "bednu" ještě dosáhli Adam Benčík ve starších žácích a Adam Bruzl v kadetech - oba 3. místo. Umístění na stupních vítězů těsně uniklo Ester Otiepkové v mladších žákyních a Honzovi Šustkovi mezi kadety.


více
06. 07. 2019

Jaroslav Sedlář seniorským mistrem Slovenska 

Velkého úspěchu se podařilo dosáhnout našemu seniorovi Jaroslavu Sedlářovi, který si ze slovenského hřiště Welten-Báč odváží titul mezinárodního seniorského mistra Slovenska. Turnaj se hrál ve dnech 3. - 5. 7. Gratulujeme!


více
3. RB Czech Golf Amateur Tour - Hluboká 06. 07. 2019

3. RB Czech Golf Amateur Tour - Hluboká 

Na hřišti GK Hluboká nad Vltavou se ve dnech 3. - 5. 7. odehrál 3. turnaj nejvyšší české amatérské túry (CGAT). Z našich hráčů se mezi muži blýskl 9. místem Richard Polan, mezi ženami skončila na 12. místě Magdalena Petrlová. Cutem po dvou kolech ještě prošli Adam Bruzl, Standa Nestrašil ml., Jan a Petr Pololáníkovi a Tereza Zavřelová.


více
Národní mistrovství žáků a kadetů 2019 01. 07. 2019

Národní mistrovství žáků a kadetů 2019 

Na hřišti Ypsilon u Liberce se o víkendu 28. - 30. 6. 2019 odehrálo Národní mistrovství žáků a kadetů. Z našich mladých reprezentantů si nejlépe vedli Filip Jakubčík - 2. místo kadeti, Petr Pololáník - 2. místo starší žáci a Jan Šustek - 3. místo kadeti. Do TOP 10 ve svých kategoriích se vešli Sofie Hlinomazová - 6. místo ve starších žákyních, Ondřej Šustek - 6. místo v mladších žácích, Tomáš Sobotka - 8. místo mezi staršími žáky a Tereza Zavřelová - 10. místo v kadetkách. S výjimkou kategorie mladších žákyň tak měl náš klub zastoupení mezi nejlepšími ve všech kategoriích... Gratulujeme vítězům a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho klubu!


více
PROGOLF Tour na Kaskádě 22. 06. 2019

PROGOLF Tour na Kaskádě 

Velmi dobrého výsledku dosáhl na turnaji Czech Classic 2019 série PROGOLF Tour náš nadějný reprezentant Filip Jakubčík. Mezi profesionály se neztratil a na dobře připraveném, avšak velmi těžkém domácím hřišti obsadil dělené 33. místo po kolech 75 a 77 ran (celkem +10, hrálo se proti paru 71!). Z dalších našich hráčů skončil Adam Studený dělený 82. (78, 80 / +16) a Richard Polan dělený 94. (81, 79 / +18).


více
21. 06. 2019

Vítězství Honzy Šustka na 2.NGTM v Olomouci 

Honza Šustek zvítězil na turnaji 2. Národní Golfové Tour Mládeže v Olomouci (15.-16.6.) v kategorii kadetů. K vítězství mu stačilo vedení po sobotním kole, neboť druhé kolo muselo být kvůli silné bouřce pro 4 kategorie zrušeno.

Petr Pololáník skončil mezi staršími žáky na 3. místě.


více
09. 06. 2019

První ligový víkend za námi 

O víkendu 8.-9.6. se na hřišti GC Sokolov hrálo 1. a 2. kolo extraligy. Naši muži jsou zatím na 8. místě, zajišťujícím účast v závěrečném play-off o titul, ženy jsou na 3. místě s nevelkou ztrátou na první GC Erpet Praha. Skvělá kola odehráli David Jízdný (74), Eliška Mechlová (71) a Karolína Stará (69).


více
07. 06. 2019

Filip Jakubčík na děleném 6. místě German Boys Open 

Výborného výsledku dosáhl Filip Jakubčík na 16. German Boys Open (30.5.-1.6., GC St.Leon-Rot). Po kolech 71, 69 a 68 (celkově -8) obsadil v nabité mezinárodní konkurenci dělené 6. místo. Gratulujeme!


více
06. 06. 2019

Úspěšné vystoupení Magdy Petrlové v jamkovce 

V týdnu od 29. 5. do 2. 6. se ve Slavkově odehrálo první letošní Mezinárodní mistrovství ČR - ve hře na jamky. Z našich hráčů si nejlépe vedla Magda Petrlová, která postoupila až do čtvrtfinále ženského pavouka.


více
D+D REAL CZECH CHALLENGE 20. 05. 2019

D+D REAL CZECH CHALLENGE 

Od čtvrtka 23. do neděle 26. května se na Kaskádě odehrál historicky první turnaj European Challenge Tour.

Turnaje se kromě řady známých profesionálů zúčastnili i dva hráči našeho klubu - profesionál Petr Gál jr. a amatér Filip Jakubčík. Zatímco Petr prošel cutem a skončil na děleném 64. místě (70, 71, 76, 73 / +6), Filipovi cut sice unikl, nicméně podal velmi solidní výkon a v poli ostřílených profesionálů se neztratil.

Vítězství si z Kaskády odvezl zkušený Brit Ross McGowan po vyrovnaných kolech 66, 66, 66 a 68 / -18. 


více
Nové výhody pro držitele karty KASKÁĎAN 24. 03. 2019

Nové výhody pro držitele karty KASKÁĎAN 

kartaZakoupení karty Kaskáďan se stává ještě výhodnější a zajímavější. Novinkou je 50% sleva na ubytování v hotelu GREEN INN na Ostravici a navýšení kreditu na konzumaci v restauraci na Kaskádě na 500 Kč.
Všechny informace o výhodách karty můžete najít zde. Cena karty je 4 900 Kč a zakoupit si ji můžete na recepci resortu.


více
Neomezená hra na Ostravici pro členy klubu již od 2 000 Kč 20. 03. 2019

Neomezená hra na Ostravici pro členy klubu již od 2 000 Kč 

Důsledkem prohlubující se spolupráce golfových resortů Kaskáda a Ostravice je výhodná nabídka neomezené hry na ostravickém hřišti pro členy GC Brno, kterou projednala Správní rada klubu.


více