menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Region Senior Tour Morava

Milí golfoví senioři GC Brno Kaskáda!

Region Senior Tour Morava (RSTM) vstupuje letos do své 14. sezony.
Její podoba se postupně měnila a rozšiřovala od svého vzniku v roce 2007.
V současnosti představuje systém 24 turnajů, které se hrají na dobrých a ještě lepších hřištích Moravy, Slovenska a Rakouska.

Kalendář turnajů 2020 a přehled hřišť, na kterých letos hrajeme, najdete zde 

V posledních letech RSTM každoročně hraje několik set hráčů především z Moravy a představuje to roční dávku skoro dva tisíce golfových kol. Průměrná účast na osmnáctijamkových hřištích je téměř 90 hráčů na turnaj.

Hracími dny jsou převážně pondělky, které při tomto množství hráčů umožňují získat po dohodě s kluby co nejlepší cenu fee.

Při různé výkonnosti a různých představách (a možnostech) seniorů o jejich golfovém hraní, představuje RSTM soutěž a golfovou zábavu umožňující velkému množství jedinců zahrát si za bezkonkurenčních cenových podmínek, setkávat se s přáteli a zasoutěžit si v mnoha kategoriích – brutto na rány bez rozdílu HCP pro nejsoutěživější hráče a stableford netto s plným vyrovnáním.

Po snížení věkové hranice u seniorů na 50 let, kdy došlo k výraznému nárůstu členské základny a přílivu řady dobrých hráčů s nízkými hendikepy, jsme přistoupili k organizaci soutěží ve 3 věkových kategoriích – senioři a seniorky od 50 let, mastersenioři a masterseniorky od 65 let. A protože přibývá i těch nejstarších, hrajeme u nás i v kategorii supermastersenior (muži od 75 a ženy od 70 let).
Ve spolupráci se Slezskou tour (cca 9 turnajů) si vycházíme termínově vstříc, nepřekrýváme se a umožňujeme tak našim hráčům zúčastnit se i turnajů této soutěže na hřištích severní Moravy.
Komunikační, organizační a prezentační platformou RSTM jsou webové stránky – www.rstm.cz.
Naleznete zde informace o našich turnajích, spoustě dalších zajímavých akcích a golfovém cestování. Web postupně stále rozvíjíme a přinášíme našim hráčům užitečné informace, možnost bezplatné golfové inzerce, články s golfovou tématikou, novinky v pravidlech, výhodné nabídky golfových resortů a informace z golfových cest po celém světě.

Registrovaní a přihlášení hráči RSTM, kteří si mohou sami aktualizovat svá data na našem webu a ti se zadanou mailovou adresou, od nás dostávají pravidelné informace o veškerém golfovém dění během roku (pozvánky na turnaje, startovní a výsledkové listiny a spoustu dalších užitečných informací ke svému golfovému hraní). Ostatní nepřihlášení senioři se mohou také registrovat prostřednictvím mailu servis@rstm.cz (ve kterém uvedou jméno a příjmení, rok narození, reg.číslo ČGF a mail) a budou zavedeni do naší databáze.

Milan Bučík - bucik@rstm.cz
za organizátory RSTM