menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Aktuality - výsledky

Utkání Sever v. Jih

Již tradičně na závěr sezony seniorského golfu se utkal region Slezsko (sever) proti regionu Morava (jih) na hřišti v Olomouci. Letos proběhl již 11. ročník.

Z každého regionu hraje 9 dvojic jamkovku, ve formátu best ball - better ball. Dvojice se proti sobě losuji. Vždy se staví i jedna dvojice super master seniorů (nad 75 let).  Jih obhajoval loňskou výhru, což se mu nakonec podařilo a výhrou 6,5 : 2,5, zvrátil počet vyher (6) na svoji stranu v celé jedenáctileté historii.

V družstvu Jihu, pod vedenim kapitána Vladimíra Novotného hrálo 12 hráčů z GC Brno a zbytek byl z ostatních golfových klubů Jižní Moravy.

 

Mistrovství ČR seniorských družstev na rány 2019

Naši senioři se zúčastnili ve dnech 26. - 27. 8. Mistrovství ČR seniorských družstev na rány, které se hrálo na Kunětické Hoře.
"A" družstvo seniorů skončilio v kategorii 50+ na 7. místě (L. Picek, L. Chodák, R. Eller, L. Tuček), "B" družstvo bralo 8. místo (P. Maňas, L. Jedlička, J. Werner, V. Novotný). Startovalo 15 družstev.

V družstvech seniorek 50+ skončily S. Stejskalová s E. Machátovou na 11. místě z 15 zúčastněných družstev.

  V kategorii Super master seniorů 75+ si dvojice Jiří Svoboda a Zdeněk Zelinka došla pro vítěznou trofej. Gratulujeme!

 

 Jaroslav Sedlář seniorským mistrem Slovenska

Velkého úspěchu se podařilo dosáhnout našemu seniorskému reprezentantovi Jaroslavovi Sedlářovi, který si ze slovenského hřiště Welten-Báč odváží titul mezinárodního seniorského mistra Slovenska. Turnaj se hrál ve dnech 3. - 5. 7. 2019. Gratulujeme!