menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Pomáháme
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Soutěž dvojic

Vítězem soutěže se stala dvojice Karolína Stará a Jan Staněk. GRATULUJEME!

Propozice soutěže najdete zde...

Turnajový pavouk

Doplnění pravidel pro soutěž dvojic

Vzhledem k ne zcela jednoznačnému vysvětlení pravidel pro výpočet bodů za uhrané birdie popř. eagle na jamce se omlouváme za případné nejasnosti a doplňujeme následující.

Na tento bonusový bod se nevztahuje úleva pro hráče s nejnižším HCP na předem stanovených jamkách s vyrovnáním tzn. v případě zahrání jeho paru na jamce se hráči nepočítá bod za birdie.

Konkrétně to tedy znamená, že v součtu ran zvýhodněné dvojice na jamce se odečítá rána, pro best na jamce u HCP horšího hráče z dvojce se počítá o ránu méně než zahrál tzn. na tří parové jamce se do bestu počítají dvě rány, nepočítá se ovšem bod za birdie.

Z důvodu nesrozumitelné prezentace pravidel, a vzhledem k přátelské povaze této soutěže, došlo po dohodě se všemi zúčastněnými hráči takto nesprávně hodnoceného, avšak sportovně naprosto vyjímečného duelu Nestrašil, Symerský O. versus Ondrouch, Kubásek k dohodě o výsledku a dalším pokračování v turnaji.

Děkuji za pochopení a všem výhradně příjemné zážitky na golfu přeje

Jirka Symerský