menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Pomáháme
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Aktuality - výsledky

Utkání Sever v. Jih 2019

Již tradičně na závěr sezony seniorského golfu se utkal region Slezsko (sever) proti regionu Morava (jih) na hřišti v Olomouci. Letos proběhl již 11. ročník.

Z každého regionu hraje 9 dvojic jamkovku, ve formátu best ball - better ball. Dvojice se proti sobě losuji. Vždy se staví i jedna dvojice super master seniorů (nad 75 let).  Jih obhajoval loňskou výhru, což se mu nakonec podařilo a výhrou 6,5 : 2,5, zvrátil počet vyher (6) na svoji stranu v celé jedenáctileté historii.

V družstvu Jihu, pod vedenim kapitána Vladimíra Novotného hrálo 12 hráčů z GC Brno a zbytek byl z ostatních golfových klubů Jižní Moravy.

 

Mistrovství ČR seniorských družstev na rány 2019

Naši senioři se zúčastnili ve dnech 26. - 27. 8. Mistrovství ČR seniorských družstev na rány, které se hrálo na Kunětické Hoře.
"A" družstvo seniorů skončilio v kategorii 50+ na 7. místě (L. Picek, L. Chodák, R. Eller, L. Tuček), "B" družstvo bralo 8. místo (P. Maňas, L. Jedlička, J. Werner, V. Novotný). Startovalo 15 družstev.

V družstvech seniorek 50+ skončily S. Stejskalová s E. Machátovou na 11. místě z 15 zúčastněných družstev.

  V kategorii Super master seniorů 75+ si dvojice Jiří Svoboda a Zdeněk Zelinka došla pro vítěznou trofej. Gratulujeme!

 

 Jaroslav Sedlář seniorským mistrem Slovenska

Velkého úspěchu se podařilo dosáhnout našemu seniorskému reprezentantovi Jaroslavovi Sedlářovi, který si ze slovenského hřiště Welten-Báč odváží titul mezinárodního seniorského mistra Slovenska. Turnaj se hrál ve dnech 3. - 5. 7. 2019. Gratulujeme!