menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Seniorská hendikepová devítka 2020

Soutěžní dny (vždy v úterý):
7. července
18. srpna
1. září
6. října

Podmínky soutěže: stableford s úpravou HCP podle soutěžního řádu ČGF a pravidel golfu.

Místní pravidlo: pro hřiště Kaskáda je možné použít v případě, že míč je ztracen nebo je mimo hřiště a hráč nehrál provizorní míč. Pouze v tomto případě lze uplatnit místní pravidlo povolující spustit nový míč v případě, že původní míč je v autu nebo je ztracený, na úrovni předpokládané polohy ztraceného míče nebo místa posledního přechodu hranic hřiště, + 2 trestné rány.

Kategorie: společná kategorie muži, ženy
Odpaliště: Muži 50 - 74 žluté odpaliště, muži 75+ modré odpaliště, ženy červené odpaliště

Podmínky účasti: OPEN soutěž pro seniory – společná kategorie Senior muži i ženy 50+. Uhrazené green fee 30 min před osobním startovním časem, startovné 100 Kč.

Přihlášky a startovní listina: na serveru www.cgf.cz nejpozději dva dny před soutěží do 12:00 hod. Startovní listina dle HCP bude vyvěšena od 16:00 hod. na serveru www.cgf.cz vždy den před termínem kola.

Ceny: za vítězství v jednotlivých kolech se ceny neudělují.

Technické ustanovení: při turnajích SH9K2020 se povoluje použití přístrojů, které slouží k měření nebo odhadování vzdálenosti. Hráčům/hráčkám kategorií Master Senior (65+) se povoluje použití vozíku bez schválení ředitelem turnaje.

Ředitel soutěže: Lubomír Voska
Soutěžní výbor: Božetěch Hubálek, Lubomír Voska, hlavní rozhodčí