golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů

29. 06. 2020

Ve Slavkově u Brna se poslední červnový víkend konalo první letošní mistrovství republiky - pro hráče věkových kategorií do 16 let. Největšího úspěchu dosáhla Julie Oplatková, která v kategorii mladších žákyň obsadila krásné 4. místo. Nedařilo se Ondrovi Šustkovi ve starších žácích, který po nevydařeném závěrečném kole obsadil konečné 8. místo. Sofie Hlinomazová skončila v kadetkách na 9. místě a Petr Pololáník v nejpočetnější kategorii kadetů obdśadil 15. místo. Cutem do záverečného kola neprošli Daniel Běhal, Anička Zapletalová, Ester Otiepková, Tereza Zavřelová, Tomáš Sobotka a Vašek Starý. Výsledky turnaje