menu

GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Aktuality
Členství
Časopis Kaskáďan
Kalendář turnajů
Kontakty

Filip Jakubčík vicemistrem ČR ve hře na rány!

11. 08. 2019

Velkého úspěchu dosáhl náš talent Filip Jakubčík na právě skončeném Mezinárodním mistrovství České republiky ve hře na rány. Po čtyřdenní bitvě (7.-10.8.) dosáhl na karlovarském hřišti stejného výsledku (279/-9) jako Němec Leon Breimer. V následné rozehrávce však německý hráč rozhodl eaglem o svém vítězství. Druhé místo je však obrovským úspěchem. "Fíkovi" k jeho skvělému výsledku a reprezentaci našeho klubu gratulujeme!

Na turnaji startovali i další naši hráči a hráčky a všem se podařilo projít cutem do finálového kola. V mužích obsadil Stanislav Nestrašil celkově 42. místo a Richard Polan skončil 47. V ženách skončila Karolína Stará na 17. místě a Magda Petrlová 28. Podrobné výsledky najdete v sekci Mládež > Individuální výsledky...