golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Turnaje na Kaskádě
Kontakty

4. RB Czech Golf Amateur Tour

31. 08. 2021

Na konci srpna - 27.-29.8. - se na hřišti v Čeladné odehrál poslední z letošních turnajů Czech Golf Amateur Tour.
A vidět, zejména ve výsledcích, byli naši reprezentanti. V mužské kategorii sahal po vítězství Jan Šustek, který po třech kolech dosáhl shodného výsledku jako Junmin Choi (222 ran). Play-Off o vítězství však ve svůj prospěch rozhodl právě jihokorejský hráč hned na první jamce. Stupně vítězů doplnil 3. místem Standa Nestrašil ml.
Mezi ženami byla po dvou kolech ve vedení Karolína Stará, která se nakonec musela spokojit pouze se 3. místem. Čtvrtá skončila Sofie Hlinomazová.