golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let - Pohár klubů - 4. místo

20. 08. 2021

Naši mladí reprezentanti do 16 let obhájili loňské 4. místo v Poháru klubů. Mistrovství se hrálo na novém hřišti v Dolní Dobrouči ve dnech 12.-15.8.2021.
Po úvodní jednokolové kvalifikaci na rány skončilo družstvo na 3. místě a ve čtvrtfinále jamkové hry o titul je tak čekal tým z pražských Hodkoviček. S těmi si naši hráči poradili poměrem 4,5 : 2,5. V semifinále se naše družstvo střetlo s GC Mstětice, kterému podlehlo až na 2. jamce play-off, když po čtyřhrách a dvouhrách byl stav nerozhodný 3,5 : 3,5. V boji o bronzové medaile čekal naše hráče silný tým z Beskydského GK, který potvrdil roli favorita a vyhrál 5 : 2.
Družstvo hrálo ve složení - Tomáš Fašina, Sofie Hlinomazová, Ester Otiepková, Petr Pololáník, Tomáš Sobotka, Anna Zapletalová, kapitánem byl Milan Mojžíš.