golf club brno, golf jinačovice, golf kaskáda, golfový areál, golf, golfové hřiště, driving range, hotel, restaurace, indoor

Turnaje na Kaskádě
Kontakty

Ester Otiepková mistryní republiky v kategorii žákyň

04. 07. 2021

Ester Otiepková vybojovala prvenství mezi žákyněmi v Národním mistrovství ČR, které se odehrálo ve dnech 30.6. - 2.7. na hřišti GC Mstětice nedaleko Prahy. Po kolech 75,74,75 (224/+8) zvítězila o 8 ran. Ve stejné kategorii skončila Tereza Fialová na 10. místě a Julie Oplatková 12.
Petr Pololáník obsadil v kategorii kadetů po vyrovnaných kolech 74,76,76 (226/+10) 2. místo, Tomáš Sobotka se vešel do TOP 10 když skončil na 10. místě. Kryštof Chmel neprošel cutem do závěrečného kola.
Mezi kadetkami byla Sofie Hlinomazová těsně pod stupni vítězů na 4. místě, Anička Zapletalová ani Katka Janíková neprošly cutem.
V kategorii žáků skončil Ondra Šustek na 5. místě a Tomáš Fašina 8. Cut byl nad síly Ondry Schambergera a Daniela Běhala.